Naujienų paieška

Ką daryti, kad Kalėdų dovanos mus pasiektų laiku?

Publikuotas2020-12-01
Ką daryti, kad Kalėdų dovanos mus pasiektų laiku?

Šių metų kalėdinis laikotarpis bus ypatingas. Ne tik dėl to, kad tai didžiausia metų šventė... Artimuosius per šventes, panašu, kad lankysime mažiau. Vis daugiau artimųjų iš mūsų sveikinimus gaus nuotoliniu būdu, o dovanas gaus kurjerių tarnybų dėka.
tačiau yra dar keletas dalykų, į kuriuos reikų atkreipti dėmesį, kad šventės vyktų taip kaip suplanuota:

  1. Kada išsiųsti dovanas, kad artimuosius jos pasiektų laiku? Kurjeriai įspėja: siuntos adresatus tikrai pasieks iki Šv. Kalėdų tik tada, jei jos būs išsiųstos iki gruodžio 11-13 d.
  2. Prognozuojame lygumų slidinėjimo inventoriaus trūkumą šiemet. Jį jaučiame jau dabar. Gamintojų sandėliai jau apytuščiai. Tad norintys įsigyti prekes pagal savo poreikį, o ne rinktis iš to kas liko, turėtų suskubti tai padaryti per artimiausias 2 savaites. Tikėtina, kad ypač sudėtinga situacija šiemet bus su lygumų slidžių batais.
  3. Kokią dovaną ir kur įsigyti?  Tai daugelį apie šventes galvojančių kamuojantis klausimas gruodžio mėn. Stokojantiems idėjų - mūsų atrinkti dovanų pasiūlymai vienoje vietoje. Juos taip pat rasite mūsų internetinėje parduotuvėje pasirinkdami pasirinkdami dominančią sritį "Dovana"
  4. Skigo.lt dovanų kuponas - pasirinkimas, kuris tikrai nudžiugins kiekvieną slidinėjimo mėgėją. Užsakyk dabar - Dovanų kuponas.
  5. Pirk dovanas saugiai. Per dovanų pirkimo maratoną pirmiausia linkime didžiausią dėmesį skirti savo ir artimųjų sveikatai. Visada didžiausia dovana artimiesiems ir draugams - jūsų spinduliuojama šiluma ir geras žodis. O jei norėtumėte juos pamaloninti dovana, Covis-19 keliamas rizikas visada galite sumažinti pirkdami internetu. Perkant prekes iš Skigo.lt galioja 14 d. gražinimo garantija. Perkant avalynę ar aprangą, esant poreikiui, sudarome galimybę ją pasimatuoti.
Tag: Dovana
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in