Aktyvūs filtrai

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

+

Kaina

Kaina

+
  • 135 - 369

Pasirink dominančią sritį

Riedslidžių batai

Brooks bėgimo avalynė jau sandėlyje! SKIGO.LT dovanų kuponai, riedslidžių nuomos, serviso ir kitos paslaugos – skiltyje E-Parduotuvė/Paslaugos E-parduotuvė/Paslaugos

Riedslidžių batai - tai specialiai riedslidžių sportui skirta avalynė. Riedslidžių batai "kvėpuoja", užtikrina greitą drėgmės išgarinimą, yra lengvesni nei slidžių batai. Riedslidžių batams tinka tie patys apkaustai kaip ir slidžių batams. Šiandien visi populiariausi gamintojai (Alpina, Fischer, Salomon ir kt.)  gamina NNN tipo apkaustus ir juos atitinkančius NNN tipo riedslidžių ar slidžių batus.

Važiuojant riedslidėmis pasirinkti kokybiškus batus yra itin svarbu. Tinkami batai padės greičiau išmokti teisingos važiavimo technikos bei užtikrins saugumą. Batų tvirtumas išskirtinai svarbus mokantis važiuoti laisvu stiliumi - skigo.lt rekomendacija šiuo atveju - rinktis geriausius.

Alpina – išsiskiria iš konkurentų, gamindama itin aukštos kokybės riedslidžių batus (Elite serija), kurie pilnai patenkina aukščiausio lygio sportininkų poreikius: lengvi, gerai priglunda prie kojos ir užtikrina gerą riedslidžių valdymą. Ieškantiems pigesnės alternatyvos, Alpinos gamoje yra pigesnė, mėgėjams skirta riedslidžių batų serija – Racing. Tačiau net šios linijos riedslidžių batai yra lengvesnį už daugelio konkurentų batus.

Aktyvūs filtrai

Nustatymai

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in