Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 155,00 EUR - 369,00 EUR

Pasirink dominančią sritį

Riedslidžių batai

Perkant pilną riedslidžių ar slidžių komplektą, apkaustų montavimas NEMOKAMAS! Patiems atsiimant iš sandėlio, prekes atiduosime tą pačią arba sekančią dieną. Žiemos inventoriaus išpardavimas iki kovo 31 d.!

Riedslidžių batai - tai specialiai riedslidžių sportui skirta avalynė. Riedslidžių batai "kvėpuoja", užtikrina greitą drėgmės išgarinimą, yra lengvesni nei slidžių batai. Riedslidžių batams tinka tie patys apkaustai kaip ir slidžių batams. Šiandien visi populiariausi gamintojai (Alpina, Fischer, Salomon ir kt.)  gamina NNN tipo apkaustus ir juos atitinkančius NNN tipo riedslidžių ar slidžių batus.

Važiuojant riedslidėmis pasirinkti kokybiškus batus yra itin svarbu. Tinkami batai padės greičiau išmokti teisingos važiavimo technikos bei užtikrins saugumą. Batų tvirtumas išskirtinai svarbus mokantis važiuoti laisvu stiliumi - skigo.lt rekomendacija šiuo atveju - rinktis geriausius.

Alpina – išsiskiria iš konkurentų, gamindama itin aukštos kokybės riedslidžių batus (Elite serija), kurie pilnai patenkina aukščiausio lygio sportininkų poreikius: lengvi, gerai priglunda prie kojos ir užtikrina gerą riedslidžių valdymą. Ieškantiems pigesnės alternatyvos, Alpinos gamoje yra pigesnė, mėgėjams skirta riedslidžių batų serija – Racing. Tačiau net šios linijos riedslidžių batai yra lengvesnį už daugelio konkurentų batus.

Aktyvūs filtrai

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in