Naujienų paieška

Svajoji apie tokias slides, kuriomis čiuožia profesionalai?

Publikuotas2020-11-18
Svajoji apie tokias slides, kuriomis čiuožia profesionalai?

Seniai svajoji apie profesionalias, būtent tau pritaikytas slides? O gal niekaip negali suprasti, kodėl varžybose nuokalnėje tave kiti lenkia, nors tu ką tik nusipirkai naujausio modelio aukščiausio lygio slides, kurios atrodo lygiai taip pat kaip jų arba yra net naujesnės...?
Atsakymus mes žinome ir galime padėti išrinkti ar užsakyti slides, kurios atitiks jūsų individualius duomenis ir poreikius.

Iki 2020.11.25 pranešusiems mums apie savo svajonę, profesionaliai parinksime ar užsakysime naujas, sportininkams skirtas, slides artėjančiam sezonui. Pasirinkimas pagal individualius duomenis ir poreikius visada yra labai ribotas, todėl nepažadame, kad visiems norintiems poreikį išpildysime.

Nori lėkti nuo kalno greičiau už kitus? Nedelsk - paskambink arba parašyk mums!

Užsakydami slides įvardinkite:

  • slidžių stilius (laisvas ar klasikinis),
  • jūsų svoris,
  • pageidaujamas slidžių ilgis (arba įvardinkite savo ūgį),
  • kokiam sniegui skirtos slidės (senas, naujas, dirbtinis, maišytas),
  • kokiai temperatūrai skirtos slidės:šalčiui (kai sniegas peršalęs, girgžda), universalios, pliusui, nulinei temperatūrai,
  • Jei tai bus klasikinės slidės, įvardinkite ar jos turi būti pritaikytos tepti klisteriu, ar kietais tepalais, ar universalios. O gal Zero ar Skin tipo?
  • Kur planuojate jas daugiau naudoti: slidinėjimo, orientavimosi slidėmis varžybose ar treniruotėse, Lietuvoje ar užsienyje?
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in