Apie UAB Pramogų slėnis

UAB Pramogų slėnis buvo įkurta 2010 m. kaip aktyvias pramogas gamtoje organizuojanti įmonė.

Mūsų tikslas - teikti kompleksines ir neįprastas pramogas gamtoje, kurios įmonių kolektyvams taptų emociniu užtaisu ir energijos šaltiniu didžiulių darbų įgyvendinimui!

Mūsų misija -  pasidalinti įspūdžiais ir teigiamomis emocijomis, kuriuos suteikia mums gamta, aktyvus turizmas ir sportas

Mūsų vizija - mes už tai kad:

  • žmogus išgyventų įspūdžius ne virtualioje erdvėje, o tikrovėje.
  • žmogus pats patirtų nuotykius, o ne stebėtų kitų patiriamus nuotykius per televizorių
  • žmogus suprastų, kiek daug jam gali duoti gamta, ir tai yra pakankama priežastis ją tausoti!
Mūsų credo. Gyvenimas - tai kelias. Mūsų atmintyje įstrigę įvykiai - stotelės. Jose nestoji - egzistuoji. Aplankai ir ištyrinėji aplink - gyveni taip, kad atsisukęs atgal niekada nesigailėsi to, kas buvo praeityje, o žvilgerėjęs į priekį visada matysi kelrodę žvaigždę.
    Pramogu-slenis-logo
DIDMENINĖS IR MAŽMENINĖS PREKYBOS VEIKLA
Nepaisant itin didelio sąryšio su gamta, esame aktyvūs tiek vasarą, tiek žiemą. Juolab įmonės vadovas Marijus Rindzevičius yra buvęs profesionalus lygumų slidininkas, įvykdęs olimpinį normatyvą. Lietuvoje vyrauja nuomonė, kad "žiema" ir "pramogos gamtoje" turi mažai ką bendro. Mes siekiame šią nuomonę pakeisti ir supažindinti su puikiomis galimybėmis žiemą smagiai leisti laiką gamtoje! Žinoma apie  žiemos pramogas negali būti nė kalbos jei šaltu metų laiku neturime tinkamos aprangos ar tinkamo pramogoms inventoriaus..
Todel...

I. UAB Pramogų slėnis nuo 2010 m. pradėjo Lietuvoje atstovauti lygumų slidinėjimo sporto profesionalų pripažintus prekinius ženklus: "SKI-GO" ir "RED CREEK".

SKI-GO yra Švedijos įmonė, gaminanti slidžių vašką, tepalus, slidinėjimo įrankius, lazdas, pirštines bei lygumų slidinėjimo aprangą. Bendrovės prezidentas Christer Majbäck. Bendrovės buveinė ir gamykla įsikūrusi Kirunoje (Švedija). SKI-GO produktai yra platinami visame pasaulyje.

SKI-GO išsiskiria iš daugelio gamintojų kaip slidinėjimo vaškų (parafinų) novatorius - SKI-GO padarė daug atradimų šioje srityje, įskaitant silikono panaudojimą ir buvo vienas pirmųjų, kuris pradėjo naudoti PTFE slidinėjimo vaško gamyboje

SKI-GO pradžia siekia 1970 m., kai buvo įkurta Hagmans AB. 1990 m. pradžioje SKI-GO susijungė su Lind-Ex linija. Abu vaško prekių ženklai ir toliau būvo platinami atskirai, kol netrukus po 1992 m. buvo priimtas sprendimas sulieti abu prekės ženklus ir geriausi abiejų linijų produktai buvo pavadinti SKI-GO vardu. 2000-aisiais metais SKI-GO prie savo produktų linijos pridėjo slidinėjimo lazdas ir pirštines, 2008 m. pridėjo aprangą, o 2009 m. - riedslides. Kirunoje šiandien toliau vykdomi moksliniai tyrimai ir technologijų plėtra, kad SKI-GO neužleistų turimų pozicijų ir toliau padėtų slidinėjimo profesionalams siekti didžių pergalių!

SKI-GO yra oficialus daugelio nacionalinių slidinėjimo rinktinių visame pasaulyje tiekėjas, įskaitant Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Rusijos ir Kanados komandas.

Daug gerai žinomų lygumu slidinėjimo žvaigždžių buvo remiamos SKI-GO ir/arba garsino SKI-GO produktus, tarp jų gyva legenda Gunde Svan (kurio atvaizdas ant SKI-GO pakuočių pasirodė dar 1980 m.), Christer Majbäck ir šių dienų pirmo ryškumo slygumu slidinėjimo žvaigždės - Petter Northug (NOR), Sharlotte Kalla (SWE), Marcus Hellner (SWE).

RED CREEK yra tik į slidinėjimo profesionalus orientuotas ir jų itin vertinamas prekės ženklas. Red Creek - tai lygumų ir kalnų slidžių bei snieglenčių roto ir rankiniai šepečiai, struktūros ir kt. spec priemonės profesionalams. Red Creek prekės ženklas unikalus tuo, kad jam nereikia reklamos... Red Creek šepečius ir struktūras naudoja daugelis slidinėjimo rinktinių, o slides ruošia ant itin lengvų ir patogių darbui bei transportavimui Red Creek stalų.
Lietuviai, galima sakyti, turi unkalią galimybę įsigyti Red Creek produktus, nes Red Creek ženklu pažymėtus produktus pasaulyje galima įsigyti vos keliose vietose. O taip yra todėl, kad Red Creek parduodami tik tiesiogiai slidinėjimo rinktinėms slidinėjimo čempionatų ir taurės etapų metu, o į platesnes vartotojų mases visiškai nesiorientuoja. Tiesa, Red Creek patirtimi ir prekės ženklu noriai naudojasi kiti slidinėjimo prekių ženklai - vieni su Red Creek sudaro sutartis dėl Red Creek šepečių tiekimo ar  technologijų panaudojimo jų prekių linijai (pvz. Toko), kiti - bando Red Creek produktus kopijuoti...

II.
Nuo 2013 m. pradėjome į Lietuvą vežti kitus slidininkų gerai žinomus prekinius ženklus kaip RODE (lygumų ir kalnų slidžių ruošimo priemonės, Italija), ALPINA (slidinėjimo batai, slidės, lazdos; Slovėnija), ZIPPS (naujos koncepsijos skysti vaškai, Vokietija).

III. Nuo 2016 m. į Lietuvą importuojame ROTTEFELLA (Norvegija) slidžių apkaustus

IV. 2017 m. atkreipėme dėmesį į mažesnes pajamas turintį pirkėją -  pradėjome tiesiogiai dirbti su keliomis slidinėjimo inventoriaus gamyklomis, pagal savo slidinėjimo patirtį atrinkome ir tiekti į Lietuvą pradėjome slidinėjimo prekes, kurios yra kokybiškos, tačiau neturi pasauliniams prekiniams ženklams būdingos aukštos kainos.

V. 2019 m. pradėjome atstovauti Suomijos profesionalių slidžių gamintoją PELTONEN

Dedame daug vilčių į pastarąjį gamintoją. Peltonen yra vienas seniausių slidžių gamintojų, ypač populiarus slidinėjimo mekoje  Skandinavijoje. Tikimės, kad lietuviai taip pat netruks pamėgti Peltonen, nes nepaisant auščiausios slidžių kokybės ir moderniausios slidžių gamyklos Europoje, Peltonen yra šiek tiek pigesnės nei Atomic, Fischer ar Rossignol slidės, t.y. siūlo geresnį kainos ir kokybės santykį. Neabejojame, kad jau per artimiausius kelis metus su Peltonen turėsime Lietuvos slidinėjimo čempionatų prizininkus, o amžiaus grupėse medalių tikimės jau 2019-2020 m. sezoną.

VI. 2020 m. pradėjome į Lietuvą importuoti REX (suomija) slidžių parafinus, tepalus ir slidžių lazdas. Tais pačiais metais bendradarbiavimą su KV+ (Šveicarija) išplėtėme iki gamintojo distribucijos teisių Lietuvoje.

VII. Nuo 2022 m. pabaigos SKIGO atstovaujame Estijoje.

Kviečiame bendradarbiauti slidinėjimo sportu besidominčias parduotuves bei slidžių servisus!

Nustatymai

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in