Naujienų paieška

Žmona neina į kalnus? - Padovanok Alpina Iris!

Publikuotas2020-01-05
Žmona neina į kalnus? - Padovanok Alpina Iris!

Atėjo žiema, nenumaldomai trokšti išvažiuoti į kalnus paslidinėti, tačiau antra pusė į kalnus nenori - sako "važiuokim geriau ten, kur šilta". Pažįstamas jausmas? Ima neviltis? O gal visgi išeitis yra?

Didelė dalis vyrų nori laisvalaikį praleisti aktyviai. Žiemą ar vasarą dažnas pasvajoja apie atostogų išvyką į kalnus. Vieniems tai būdas "pabūti oloje" - pabėgti nuo aplinkinių akių ir rūpesčių ir pajusti vyrišką prigimtį. Kitiems - kitus traukia sportas, iššūkiai ir t.t. Tiek vienu, tiek kitu atveju šiuos vyrus supančias moteris šios idėjos labai nežavi: išleisti į kelionę vienų nelabai nori, o važiuoti kartu į nenuspėjamą, kartais fiziškai sunkią ar atšiaurią kelionę nelabai nori. Moterims laisvalaikis, matyt, dažniausiai asocijuojasi su jaukumu, šiluma ir ramybe.

Kaip visa tai suderinti?

Jaukumas. Planuodamas kelionę į kalnus, skirk didesnį dėmesį nakvynei. Pasirūpink, kad po atšiauraus kalno sugrįžtumėte į jaukius ir šiltus namus. O regionas, kuriame galbūt olanuoji slidinėti nuo ryto iki vakaro, taip pat būtų galimos kitos, moterims patinkančios veiklos - galbūt šiltų versmių baseinas, SPA, Boutique ar parfumerijos parduotuvėlės ir t.t.

Ramybė. Pasistenk išvengti buitinių rūpesčių. Pavyzdžiui, vietoj maisto ruošos kaskart geriau išeikite paragauti vietinių patiekalų ar kas vakarą išbandyti vis kitą kavinę ar restoraną.

Šiluma. Moteriai neabejotinai reikalinga tavo šiluma kiekvieną dieną. Tačiau nepamiršk, kad tavo antrai pusei praverstų tokia pati apranga, su kuria pats jautiesi puikiai net ekstremaliomis sąlygomis. Moterų poreikis šilumai yra didesnis nei vyrų. O išvyką į kalnus moterims dažnai asocijuojasi su šlapiomis ir sušalusiomis kojomis. Tad pirmiausia padovanok Jai šiltus, dailius, vandeniui nelaidžius bet "kvėpuojančius" ir tvirtus Alpina Iris žygių batus. Tai bus neatremiamas pasiūlymas kelionei į kalnus. O jei dar bus atkreiptas dėmesys į kitas paminėtas detales, bendros išvykos į kalnus tikrai taps dažnesnės;)

Alpina Iris žygių batai

Tag: trekingas
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in