Naujienų paieška

Pirmieji prasidedančio slidinėjimo sezono pranašai

Publikuotas2020-12-10
Pirmieji prasidedančio slidinėjimo sezono pranašai

Šią savaitę sukruto pagrindiniai Lietuvos slidinėjimo centrai. Ignalina, Anykščiai ir Vilnius intensyviai ruošiasi žiemos pramogų sezonui, purškia sniegą ir laukia Lietuvos valdančiųjų malonės - kol kas slidinėjimo centruose ar arenose gali vykti tik aukšto meistriškumo sportininkų pratybos bei individualios treniruotės su treneriu.

Visgi, Ignalinoje ketvirtadienį lygumų slidinėjimo trasą jaunieji slidininkai jau išbandė. Kol kas paruoštas tik stadiono ratukas. Tačiau jei oras leis, trasa netruks pailgėti iki 1,5 km. ir galų galiausiai bus parengta 2,5 km. trasa, kurioje šį sezoną vyks FIS lygumų slidinėjimo varžybos.

Anykščių Kalitos kalnas belaukdamas leidimo priimti pramogų ištroškusius kalnų slidininkus, ruošia apie 0,5 km. trasą lygumų slidinėjimo ir biatlono klubų sportininkams. 

Vilniuje, Liepkalnyje, sniegas taip pat purškiamas pilnu pajėgumu. Pasak Liepkalnio slidinėjimo centro vadovo Artūro Bielskaus, visos viltys dėl šio sezono siejamos su naujos valdžios atėjimu. Tikimasi, kad kompromisas tarp rūpinimosi sveikata saugantis nuo viruso ir sporto gryname ore sveikatinimo tikslais bus rastas.

Lygumų slidinėjimo trasos pilnu pajėgumu jau veikia kaimyninėje Latvijoje ir Estijoje.

Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in