Nemokamos riedslidžių treniruotės

Kiekvieną pirmadienį Vilniuje

Lygumų slidinėjimo
mėgėjų portalas
Slidžių servisams

Kalnų ir lygumų slidžių bei snieglenčių serviso priemonės

Naujienos
Parodykim, kad žiemos mes labai laukiam: -20% visoms prekėms iki 2018.12.13

Parodykim, kad žiemos mes labai laukiam: -20% visoms prekėms iki...

2018-12-08
Ar tikrai žiemos laukia tik mažieji? O gal mes visgi pasiilgstame žiemos ir norėtume, kad ji kuo greičiau mus aplankytų? Tik iki gruodžio 13 d. 16 val visoms sandėlyje turimoms prekėms taikoma ne mažesnė kaip 20 % nuolaida. Kad pasinaudoti nuolaida, tereikia suformuoti užsakymą per skigo.lt ir pastabose parašyti "labai laukiam žiemos!" Gavę jūsų užsakymą patikrinsime sandėlio likučius ir patvirtisime jūsų užsakymą, perskaičiuodami jį jau su 20% nuolaida.
Skaityti daugiau
Siūlome darbą

Siūlome darbą

2018-12-03
Jei esi aktyvus (-i), domiesi ar mėgsti slidinėjimą ir ieškai papildomos galimybės užsidirbti - kviečiame prisijungti prie mūsų komandos! Siūlome papildomą darbą laisvu grafiku. Viską ko reikia darbe - išmokysime. Svarbiausia - noras, energija ir entuziazmas! Jei esi toks (-ia) - siųsk mums savo motyvacinį laišką adresu marijus{eta}skigo.lt ir mes susisieksime.
Skaityti daugiau
Ignalinoje jau veikia lygumų slidinėjimo trasa

Ignalinoje jau veikia lygumų slidinėjimo trasa

2018-12-02
Ignalina gruodžio mėnesį pasitiko jau ant sniego - LŽSC pradėjo veikti lygumų slidinėjimo trasa. Pirmąjį gruodžio savaitgalį Ignalinos LŽSC lygumų slidinėjimo trasą aplankė beveik 200 lygumų slidinėjimo entuziastų ir sportininkų. Šiuo metu parengta 1 km ilgio trasa, paruošta slidinėti laisvu ir klasikiniu stiliais. Nepaisant prognozuojamo atlydžio, trasa neabejotinai veiks ir kitą savaitgalį.
Skaityti daugiau

Geriausios pasaulyje "SKIN" kategorijoje slidės jau pakeliui į...

2018-11-21
Nenori gaišti laiko slidžių paruošimui? Nenori išleisti pinigų slidžių tepalams? Nenori gilintis į slidžių tepimo technologiją? Turime Tau nuostabią naujieną - dar šį mėnesį tikimės sulaukti didelio populiarumo sulaukusių ir nugalėtojomis "SKIN" kategorijoje tapusių Atomic Skintec slidžių.
Skaityti daugiau
Patvirtintas oficialus 2018-2019 m. slidinėjimo pasaulio taurės kalendorius

Patvirtintas oficialus 2018-2019 m. slidinėjimo pasaulio taurės...

2018-10-18
Jūsų patogumui vienoje vietoje: 2018/2019 m. lygumų slidinėjimo Pasaulio taurės etapų kalendorius bei visų FIS disciplinų (kalnų slidinėjimo, snieglenčių sporto ir t.t.) starto laikai Pasaulio taurėse ateinantį sezoną.
Skaityti daugiau
Startuoja ilgalaikė riedslidžių nuoma!

Startuoja ilgalaikė riedslidžių nuoma!

2018-10-15
Dar viena naujiena Lietuvoje - nuo šiol riedslides galima išsinuomoti ne tik vienam kartui, bet ir visam sezonui. Riedslidžių sportu mėgaukis be investicijų ir papildomų rūpesčių dėl riedslidžių inventoriaus sandėliavimo nesezono metu. Išsinuomoti mėnesiui ar net visam sezonui galima riedslidžių lazdas, batus ir riedslides su apkaustais. O išmokti riedslidžių sporto subtilybių padės nemokamos, VšĮ Grynam Ore organizuojamos, pirmadieninės riedslidžių treniruotės Vilniuje.
Skaityti daugiau

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in