Lygumų slidinėjimo
mėgėjų portalas
Slidžių servisams

Kalnų ir lygumų slidžių bei snieglenčių serviso priemonės

„Snaigės“ mėgėjams

Rekomenduojame slidinėjimo įrangą „Snaigės“ žygių dalyviams

Nemokamos riedslidžių treniruotės

Kiekvieną pirmadienį Vilniuje

Kalnų žygių ir laisvalaikio batai

Keliauk patogiai!

Naujienos
Ką daryti, kad Kalėdų dovanos mus pasiektų laiku?

Ką daryti, kad Kalėdų dovanos mus pasiektų laiku?

2020-12-01
Šių metų kalėdinis laikotarpis bus ypatingas. Ne tik dėl to, kad tai didžiausia metų šventė... Artimuosius per šventes, panašu, kad lankysime mažiau. Vis daugiau artimųjų iš mūsų sveikinimus gaus nuotoliniu būdu, o dovanas gaus kurjerių tarnybų dėka. Tačiau yra dar keletas svarbių dalykų, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį, kad šventės vyktų taip kaip suplanuota.
Skaityti daugiau
Vytauto Strolios rekordas biatlono Pasaulio taurės etape Kontiolahtyje ir kiti rezultatai

Vytauto Strolios rekordas biatlono Pasaulio taurės etape...

2020-11-29
Pirmajame 2020-2021 sezono IBU taurės etape, šeštadienį, įspūdingą pasirodymą surengė biatlonininkas Vytautas Strolia. Anykštėnas 20 km distancijoje šaudykloje suklydo tik kartą ir užėmė rekordinę šiam sportininkui 16 vietą. Kitas biatlonininkas Karolis Dambrovskis taip pat iškovojo labai svarbius įskaitinius taškus užimdamas 36 vietą.
Skaityti daugiau

Rytoj startuoja lygumų slidinėjimo sezonas. Sniegas Estijoje

2020-11-26
Jau šį penktadienį oficialiai startuoja lygumų slidinėjimo sezonas - Ruka (Suomijoje) prasideda 1-as FIS pasaulio taurės etapas. Jame dalyvaus ir vienas Lietuvos atstovas - Tautvydas Strolia. Sportininkai varžysis 3 rungtyse: 1 sprinto ir 2 ilgesnėse distancijose. Tuo tarpu Estai šią savaitę atidarė savąjį lygumų slidinėjimo sezoną - Otepėje paruošta Tehvandi sporto centro lygumų slidžių trasa.
Skaityti daugiau
Svajoji apie tokias slides, kuriomis čiuožia profesionalai?

Svajoji apie tokias slides, kuriomis čiuožia profesionalai?

2020-11-18
Seniai svajoji apie profesionalias, būtent tau pritaikytas slides? O gal niekaip negali suprasti, kodėl varžybose nuokalnėje tave kiti lenkia, nors tu ką tik nusipirkai naujausio modelio aukščiausio lygio slides, kurios atrodo lygiai taip pat kaip jų...? Atsakymus mes žinome ir galime padėti išrinkti ar užsakyti slides, kurios atitiks jūsų individualius duomenis ir poreikius.
Skaityti daugiau
Paskutinis šio sezono Lietuvos riedslidžių taurės etapas, 2020.10.10 (video)

Paskutinis šio sezono Lietuvos riedslidžių taurės etapas,...

2020-10-05
Spalio 10 d., šeštadienį Anykščiuose vyks paskutinis Lietuvos riedslidžių taurės etapas. Distancija klasikiniu stiliumi, 12-18 km. Numatyta atskira veteranų užskaita (12 km.). Riedslides startui išduos organizatorius (LNSA). Registracija internetu iki spalio 8d.
Skaityti daugiau
Lietuvos vasaros slidinėjimo čempionatas 2020: nuostatai ir rezultatai

Lietuvos vasaros slidinėjimo čempionatas 2020: nuostatai ir rezultatai

2020-09-16
Rugsėjo 19-20 d. Ignalinoje, LŽSC trasoje vyks Lietuvos slidininkų vasaros čempionatas. Pirmą dieną sportininkų laukia sprintas laisvu stiliumi. Antrą dieną varžybos vyks ilgesnėje distancijoje klasikiniu stiliumi.
Skaityti daugiau

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in