Lygumų slidinėjimo
mėgėjų portalas
„Snaigės“ mėgėjams

Rekomenduojame slidinėjimo įrangą „Snaigės“ žygių dalyviams

Lygumų slidinėjimo treniruotės

Kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį Vilniuje

Slidžių servisams

Kalnų ir lygumų slidžių bei snieglenčių serviso priemonės

Naujienos
Grupinės lygumų slidinėjimo treniruotės - nuo vasario 9 d.

Grupinės lygumų slidinėjimo treniruotės - nuo vasario 9 d.

2023-02-01
Renkama paskutinė šį žiemos sezoną lygumų slidinėjimo treniruočių grupė. Visą mėnesį bus slidinėjama, stiprinamas kūnas, kaupiamos slidinėjimo žinios, išbandomos riedslidės ar net slidinėjimo trasos užsienyje. Treniruočių pradžia - vasario 9 d.
Skaityti daugiau
SKIGO Maratonas šiemet lygumų slidininkus į Ignaliną kviečia 2023.02.12

SKIGO Maratonas šiemet lygumų slidininkus į Ignaliną kviečia...

2023-01-29
Š. m. vasario 12 d. lygumų slidininkų ir lygumų slidinėjimui prijaučiančiųjų laukia SKIGO Maratono iššūkis. Ignalinoje jau trečią kartą vyks SKIGO lygumų slidėjimo maratonas. Pernai metais organizatorių planais nepatikėję, tačiau besąlygiškai pasikliovę visada "visada tiksliomis" orų prognozėmis naujienų portalų antraštėse, turės galimybę šią klaidą ištaisyti ir šių metų slidinėjimo maratono nepraleisti. Mėgėjų laukia 20 km. varžybos. Tuo tarpu, lengvų iššūkių neieškantys save galės išbandyti pagrindinėje distancijoje: moterys laisvu stiliumi šliuoš 30 km., vyrai - 45 km.
Skaityti daugiau
Slidžių ruošimo seminaras pažengusiems, 2023-01-26

Slidžių ruošimo seminaras pažengusiems, 2023-01-26

2023-01-23
Dar vienas slidžių ruošimo seminaras, skirtas pažengusiems. Mokysimės teisingai ruošti slides. Aptarsime dažniausiai pasitaikančias klaidas. Susipažinsime su varžybiniu slidžių paruošimu ir atsakysime į iškilusius klausimus. Seminaras didžiąja dalimi orientuotas į lygumų slidininkus, tačiau dalis pastabų bus skirta konkrečiai kalnų slidininkams ar snieglentininkams.
Skaityti daugiau
Lygumų slidinėjimo varžybos Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje

Lygumų slidinėjimo varžybos Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje

2023-01-21
Lietuvoje slidinėjimo mėgėjai jaučia slidinėjimo varžybų alkį. Jos nevyksta taip dažnai kaip norėtųsi. Ypač trūksta mėgėjams skirtų varžybų. Tuo tarpu Latvijoje ir Estijoje Lygumų slidinėjimas kur kas populiaresnis, o ir sąlygos varžyboms rengti geresnės. Kadangi kaimynai netoli - kviečiame aplankyti!
Skaityti daugiau
Įvadinis slidžių ruošimo seminaras, 2023-01-18

Įvadinis slidžių ruošimo seminaras, 2023-01-18

2023-01-15
Slidžių ruošimo seminaras kiekvienam, kuris nors keletą kartų per žiemą išeina (ar dar tik planuoja išeiti) paslidinėti... Kas yra tas servisas? Kam ir kada jis reikalingas? Ar mano slides reikia tepti? Klausimai ir atsakymai visiems suprantama kalba.
Skaityti daugiau
Lietuvos lygumų slidinėjimo 2022-2023 sezono čempionatas vyks Latvijoje

Lietuvos lygumų slidinėjimo 2022-2023 sezono čempionatas vyks...

2023-01-03
Lietuvos lygumų slidinėjimo 2022-2023 sezono čempionatas, dėl nepalankių orų iš Ignalinos perkeliamas į Priekulę (Latvija)
Skaityti daugiau

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in