Lygumų slidinėjimo
mėgėjų portalas
Naujienos
Nemokamos riedslidžių treniruotės Vilniuje, nuo 2021.06.07

Nemokamos riedslidžių treniruotės Vilniuje, nuo 2021.06.07

2021-05-31
Kaip ir kasmet, vėl kviečiame į nemokamų riedslidžių treniruočių ciklą. Jų metu susipažinsite su šio sldižių ir riedslidžių sporto pagrindais, galėsite išbandyti riedslides ir galbūt pradėti reguliariai užsiiminėti šiuo sportu sveikatinimo ar bendro fizinio pasirengimo tikslais. Norintiems kryptingai ruoštis slidinėjimo sezonui - idividualus treniruočių grafikas ir treniruočių planai.
Skaityti daugiau
Renkamės riedslides - kas geriau: žemi platūs ar aukšti ir siauri ratukai?

Renkamės riedslides - kas geriau: žemi platūs ar aukšti ir siauri...

2021-04-26
Dažnas pirmą, kartą rinkdamasis riedslides, pamato didelę riedslidžių pasiūlą: daug įvairių gamintojų, daug iš pirmos pažiūros panašių riedslidžių, tačiau jų kainos neretai skiriasi net kelis kartus. Kame paslaptis? Ir kodėl renkantis riedslides vienas iš dviejų svarbiausių elementų, į kuriuos privalu atkreipti dėmesį, yra ratukai?
Skaityti daugiau
Atvyko riedslidžių batų papildymas

Atvyko riedslidžių batų papildymas

2021-04-24
Po neįprasto, karantino paveikto, žiemos sezono, prasidėjo kitas, šiltesnis sezonas. Tačiau tendencijos išliko tos pačios: pas gamintojus trūksta riedslidžių ir komplektuojančių dalių, o dėl išaugusios paklausos papildomi užsakymai vargiai įmanomi. Todėl labai džiaugiamės, kad esant tokiai situacijai mums pavyko gauti Alpina riedslidžių batų papildymą - jis jau mūsų sandėlyje.
Skaityti daugiau
Riedslidžių treniruotė pradedantiesiems, 2021.04.19

Riedslidžių treniruotė pradedantiesiems, 2021.04.19

2021-04-15
Balandžio 19 d. kviečiame į nemokamą riedslidžių treniruotę visus šio sporto naujokus.
Skaityti daugiau
Pavasario išpardavimas! Nuolaidos ir specialūs pasiūlymai įsigyjant slidinėjimo komplektą!

Pavasario išpardavimas! Nuolaidos ir specialūs pasiūlymai įsigyjant...

2021-03-08
Šią žiemą turbūt retas neišbandė lietuviškų slidinėjimo pramogų. Vieni įsigijo pirmą savo gyvenime slidinėjimo komplektą. Kiti, įkvėpti išskirtinai gerų slidinėjimo sąlygų šią žiemą, nusprendė atsinaujinti savo įrangą į ženkliai geresnę. Tačiau buvo tokių, kurie šia žiemą įsigyti slidinėjimo inventoriaų norėjo, tačiau negavo arba inventorius pasirodė per brangus. Skelbiame žiemos inventoriaus likučių išpardavimą - galbūt tai tavo šansas įsigyti svajonių inventorių ženkliai pigiau.
Skaityti daugiau
Slidžių ruošimo seminarų ciklas LIVE. Pasideda jau rytoj!

Slidžių ruošimo seminarų ciklas LIVE. Pasideda jau rytoj!

2021-03-01
Jau šį antradienį pradedame nemokamų slidžių ruošimo seminarų ciklą. Jame pabandysime atsakyti į klausimus ar reikia teptis slides, kada to reikia, kaip tai padaryti minimaliom sąnaudom, kuo paprasčiau ar kuo efektyviau. Seminaro metu galėsite užduoti rūpimus klausimus, patikrinti mitus apie slidžių tepimą ir t.t. Kovo 2 dieną, 17.45 val., kviečiame prisijungti į pirmąją Live sesiją, skirtą "žaliems". Visas planuojamų seminarų temų sarašas žemiau:
Skaityti daugiau
Nėra prekių

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in