Naujienų paieška

Vytauto Strolios rekordas biatlono Pasaulio taurės etape Kontiolahtyje ir kiti rezultatai

Publikuotas2020-11-29

Pirmajame 2020-2021 sezono IBU taurės etape, šeštadienį, įspūdingą pasirodymą surengė gimtadienį tą dieną šventęs biatlonininkas Vytautas Strolia. Anykštėnas 20 km distancijoje šaudykloje suklydo tik kartą ir užėmė rekordinę šiam sportininkui 16 vietą. Nuo lyderio, be klaidų šaudžiusio ir taip pat staigmeną pateikusio norvego Sturla Holm Laegreid atsiliko 2 min. 36 s (Antras buvo Johannes Thingnes Boe, trečias - Erik Lesser).

Kitas biatlonininkas Karolis Dambrovskis užėmė aukštą 36 vietą ir taip pat iškovojo labai svarbius įskaitinius taškus, kovoje dėl olimpinių kelialapių. Šiose varžybose dalyvavę jaunieji sportininkai Linas Banys ir Maksim Fomin atitinkamai užėmė 82 ir 91 vietas iš 101 finišą pasiekusių dalyvių.

Moterų tarpe 15 km distancijoje geriausiai iš Lietuvių pasirodė Gabrielė Leščinskaitė. Ji pateko tarp stipriausių 60-uką stipriausių - tik kartą suklydusi šaudykloje užėmė 54 vietą.  Natalija Kočergina sulydo 3 kartus ir užėmė 63 vietą tarp 101 finišo liniją pasiekusių moterų.

Lapkričio 29 d. 10 km. sprinto lenktynėse šaudykloje suklydęs 2 kartus Vytautas Strolia užėmė taip pat aukštą 27 vietą. Dambrovskis prašovė 3 kartus ir užėmė 51 vietą, Linas Banys (2 klaidos) 83-ą, o Maksim Fomin (4) liko už 100-uko ribos...

Biatloninkės moterys antrą dieną pasirodė praščiau: N. Kočergina 91-a (3 baudos), Leščinskaitė 94-a (2 baudos).