Naujienų paieška

Nemokamų riedslidžių treniruočių sezonas šiemet startuoja birželio 17 d.

Publikuotas2019-06-02
Nemokamų riedslidžių treniruočių sezonas šiemet startuoja birželio 17 d.

Vėl kviečiame visus norinčius į nemokamas riedslidžių treniruotes. Jos vyks kiekvieną pirmadienį Vilniuje. Tai puiki proga susipažinti su šio sporto pagrindais, išbandyti riedslides ir galbūt pradėti reguliariai užsiiminėti šiuo sportu sveikatinimo ar bendro fizinio pasirengimo tikslais. Šiemet LTOK paramos dėka bus galimybė išsinuomoti tiek riedslides, tiek riedslidžių batus!

Riedslidės - vasaros alternatyva slidinėjimui žiemą: sportuojama gryname ore, o sporto šaka viena iš 5-ių daugiausiai raumenų grupių įtraukiančių sporto šakų. Šiemet vėl pratesiame nemokamų riedslidžių treniruočių ciklą. Užsiėmimai vyks kiekvieną pirmadienį iki pat iškrentant sniegui (iškritus sniegui treniruotės taip pat vyks, tačiau jau su slidėmis). Užsiėmimų metu:

 • susipažinsite su riedslidžių/slidinėjimo sportu,
 • išmoksite teisingai pasirinkti sau tinkamą inventorių
 • Išmoksite važiuoti riedslidėmis arba patobulinsite riedslidžių/slidinėjimo techniką
 • fiziškai sustiprėsite
 • sutiksite daugiau bendraminčių, kurie padidins motyvaciją reguliariai sportuoti sveikatinimo ar rezultatų siekimo tikslais
 • įgysite žinių, kurios padės sportuojant individualiai

Užsiėmimus dažniausiai ves buvęs slidininkas, Lietuvos slidinėjimo čempionatų prizininkas ir Pasaulio čempionato dalyvis, o dabar - klasikinių slidinėjimo maratonų mėgėjas - Marijus Rindzevičius.

Užsiėmimai atviri visiems ir nemokami.

Užsiėmimų pradžia - 18 val. (atvykti 15 min. anksčiau). Trukmė - 1 val. Vieta: Vingio parkas arba Žirmūnų dviračių takas. Aktualią informaciją apie vietą ir laiką kviečiame sekti VšĮ Grynam Ore Facebook profilyje. Norėdami sudalyvauti užsiėmimuose, registruokites FB užsiėmimų įvykyje arba praneškite apie dalyvavimą telefonu 865905057 ar el. paštu marijus{eta}skigo.lt - tik tokiu būdu gausite informaciją apie būsimos treniruotės pobūdį, vietą ir reikalingą inventorių ar aprangą.

Riedslidžių inventoriaus nuoma

Neturintys inventoriaus, jį gali išsinuomoti - tereikia iš anksto pranešti apie poreikį, įvardinant kokio tipo riedslidžių (klasikinio ar laisvo stiliaus) reikia, kokio ilgio lazdos reikalingos (nurodyti savo ūgį), bei kokio dyžio batai reikalingi. Nuomojamo inventoriaus skaičius ribotas, todėl jį prašome rezervuoti iš anksto (pageidautina- treniruotės išvakarėse). Rezervacija tel. 865905057

 • Riedslidžių su apkaustais nuoma - 6 eur.
 • Riedslidžių su apkaustais ir lazdų komplektas - 9 eur.
 • Riedslidžių su apkaustais, lazdų ir batų komplektas - 20 eur.

Galbūt ką nors sudomins jau mūsų anksčiau aprašyta ilgalaikė riedslidžių nuomą.

Norintiems turėti savo asmeninį treniruočių inventorių, suteiksime konsultaciją ir sudarysime sąlygas jį įsigyti pigiau iš skigo.lt.

Taip pat primename, kad galite pasinaudoti pasiūlymu išbandyti riedslides ir už jas sumokėtą mokestį panaudoti riedslidžių įsigijimui.

Atkreipiame dėmesį, kad dalį tinkančio inventoriaus jūs greičiausiai turite:

 • Batai tiks tie patys, kuriais slidinėjate žiemą. Svarbiausia kad jie būtų tinkami NNN apkaustams. Jei mokysitės važiuoti laisvu stiliumi, batai privalo būti su aukštu ir kietu auliuku (pavyzdys)
 • Lazdos taip pat tiks žieminės, tik pageidautina pakeisti jų žieminius antgalius į vasarinius, t.. kietmetalio (pavyzdys)

Pastaba. Esant nepalankioms oro sąlygoms, užsiėmimai paprastai vyksta su bėgimo avalyne ir daromi specializuoti pratimai: statika, stabilizavimas, bendras fizinis pasirengimas ir t.t.

Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in