Naujienų paieška

Plačiausias Lietuvoje riedslidžių inventoriaus pasirinkimas

Publikuotas2019-06-07
Plačiausias Lietuvoje riedslidžių inventoriaus pasirinkimas

Pas mus rasite didžiausią riedslidžių inventoriaus inventoriaus pasiūlą Lietuvoje. Būdami šios srities profesionalais esame pasiruošę patenkinti pačių įvairiausių poreikių turinčius klientus. Parduodame aliuminio, stiklo pluošto ir anglies pluošto riedslides, riedslidžių lazdas, batus, apkaustus. Pasirūpiname visų populiariausių riedslidžių gamintojų atsarginėmis dalimis.

Visada padėsime:

  1. Patarimo ar geriausios kainos ieškančiam pradedančiajam
  2. Išskirtinio kainos ir kokybės santykio ieškančiam riedslidžių mėgėjui
  3. Aukščiausius reikalavimus kokybei kelinčiam profesionaliam slidininkui
  4. Inventoriaus riedslidžių sporto varžyboms ieškančiam sportininkui

Ne veltui išskyrėme šiuos punktus. Nes visi šie išvardinti segmentai turi savo specifiką.

1. Ar žinote, kad didžiausią riedslidžių kainos dalį sudaro jų ratukai? Ar žinote, kad reikia būti itin atsargiems perkant pigias ir neaiškios kilmės riedslides? Karštą vasaros dieną ar lekiant nuo didelės nuokalnės ratukai gali išsilydyti, ant drėgnos dangos gali būti itin nestabilūs. Be to, kartais pačios riedslidės  būna iš viso netinkamos sunkesniems nei 75 kg. asmenims?

Patys sportuojame, esame profesionaliai išbandę beveik visą parduodamą inventorių todėl mielai pasidalinsime patirtimi. Atsakysime į klausimus, kodėl iš pirmo žvilgsnio panašiai atrodančio inventoriaus kaina gali skirtis kardinaliai. Tačiau manome, kad šioje srityje taip pat galioja taisyklė "geriau 1 kartą pamatyti nei 10 kartų išgirsti". Todėl kviečiame sudalyvauti  organizuojamose nemokamose riedslidžių treniruotėse ir daug ką išbandyti praktiškai, o rūpimus klausimus užduoti ją vedančiam treneriui.

Riedslidžių inventorių importuojame patys. Dirbame tiesiogiai su kompektuojančias dalis gaminančiomis gamyklomis (jei nerandate kokios nors detalės - teiraukitės - daug prekių nėra įkeltos į puslapį). Dirbame keliose rinkose ir užpirkimus darome didesniais kiekiais, todėl visada galime pasiūlyti geriausią kainą.

2. Kiekvieno sportuojančio asmens tikslai gali būti skirtingi. Vienam labiau reikia metalinių, kitam - anglies ar stiklo pluošto riedslidžių. Rinktis  greitus ar lėtus? Plačius ar siaurus ratukus? Perkate dovanoms ar sau? Galbūt tinka seno pavyzdžio prekė ar kažkiek prekinę išvaizdą praradusi prekė? Norite aukštos kokybės prekę įsigyti pigiau - visada teiraukitės! Be to analogiškos kokybės prekių skirtingą kainą kai kada gali lemti ne tik prekinis ženklas, bet ir pakuotė. Vis tiek dvejojate kurį inventorių įsigyti? Tuomet galbūt pats geriausias būdas pasinaudoti išskirtiniu SKIGO.LT pasiūlymu: prieš įsigyjant riedslides, jas išbandyti nemokamai

3. Kur profesionalus sportas, ten individualią kokybę lemia niuansai. Ilgesnis riedslidžių rėmas priartina riedslides prie lygumų slidinėjimo sporto. Skirtingi ratukai naudojami skiringo tipo treniruotėms. Išskirtiniai reikalavimai lazdoms, jų antgaliams, batams, apkaustams (ir jų gumoms) ar kitoms, smulkesnėms detalėms.

4. Riedslidės yra kaip atskira sporto šaka. Vykdomi pasaulio čempionatai, taurės varžybos. Taip pat vykdomos komercinės varžybos. Jose dalyvaujančiųjų inventorius ne tik kad privalo atitikti numatytus taisyklėse standartus, tačiau tuo pačiu privalo būti pakankamai greitas, manevringas ir t.t. Todėl šiuo požiūriu kalba dažniausiai sukasi apie ratukus (tiksliau apie medžiagas, iš kurios jie pagaminti), guolius, svorį, aerodinamiką.

Riedslidžių išpardavimas

Šiuo metu su milžiniška nuolaida išparduodame keletą riedslidžių modelių, kuriuos jau greitai pakeis kiti. Taip pat šiuo metu taikoma akcija daugeliui riedslidžių. O kartu perkant apkaustus, jų uždėjimas nemokamas. Todėl kviečiame pasižvalgyti ir galbūt išsirinkti sau tinkamą.

Atvyksta nauji riedsližių batų ir lazdų modeliai

Jau netrukus gausime naujo pavyzdžio riedslidžių batų bei riedslidžių lazdų. Teiraukitės ir sportuokite!

Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in