Startuoja ilgalaikė riedslidžių nuoma!

Publikuotas2018-10-15
Startuoja ilgalaikė riedslidžių nuoma!

Dar viena naujiena Lietuvoje - nuo šiol riedslides galima išsinuomoti ne tik vienam kartui, bet ir visam sezonui. Nepriklausomai nuo to, kiek laiko jūs ar jūsų draugai važinėsite riedslidėmis, jūs sumokėsite tik vieną fiksuotą kainą.

Riedslidžių sportu mėgaukis be investicijų  ir papildomų rūpesčių dėl riedslidžių inventoriaus sandėliavimo nesezono metu. Išsinuomoti mėnesiui ar net visam sezonui galima riedslidžių lazdas, batus ir riedslides su apkaustais. O išmokti riedslidžių sporto subtilybių padės nemokamos, VšĮ Grynam Ore organizuojamos, pirmadieninės riedslidžių treniruotės Vilniuje.

Ilgalaikė riedsližių nuoma pagal trukmę skirstoma į 2 rūšis:

 1. Mėnesiui (pvz nuo spalio 1 iki spalio 31 d.)
 2. Sezonui (nuo kovo 1 iki lapkričio 30 d.)

Nuomojamos Skigo laisvo stiliaus ir klasikinio stiliaus riedslidės iš aliuminio (pažengusiems galima tartis dėl anglies pluošto (carbon) Skigo riedslidžių). Prie jų gali būti komplektuojami atitinkami apkaustai, batai, riedslidžių lazdos su kietmetalio antgaliais.

Ilgalaikės riedslidžių nuomos kaina pagal komplektaciją (mėnesiui/sezonui)*:

 1. Riedslidės su NNN arba SNS apkaustais (30 eur / 90 eur)
 2. Riedslidės su NNN arba SNS apkaustais + lazdos (40 eur / 105 eur)
 3. Riedslidės su NNN apkaustais + lazdos + klasikiniai Alpina batai (59 eur / 140 eur)
 4. Riedslidės su NNN apkaustais + lazdos + laisvo stiliaus Alpina batai (75 eur / 160 eur)

Nuomojamos riedslidės, batai, apkaustai ir lazdos komplektuojamos individualiai pagal žmogaus ūgį, batų dydį. Nuomojamas tik kokybiškas, tvarkingas ir pagal paskirti tinkamas naudoti inventorius, t.y. naudojami toli gražu ne pigiausi apkaustai, riedslidžių batai ar lazdos.

Pastaba*- nurodytos kainos galioja fiziniams asmenims. Nuomos paslaugas teikiančioms įmonėms prie nurodytos kainos bus pridėtas 25% antkainis.

Kitos sąlygos:

 • Nuomojantis būtina turėti asmens dokumentą (įmonės  atveju - įgaliojimą pasirašyti nuomos sutartį įmonės vardu).
 • Inventorius perduodamas tik sumokėjus už nuomos paslaugą ir palikus nuomos dydžio užstatą.
 • Išsinuomotą inventorių galima gražinti anksčiau nuomos termino pabaigos. Tačiau tai neįtakoja nuomos paslaugos kainos.
 • Klientas inventorių privalo gražinti švarų ir tvarkingą (atsižvelgiant į normalų susidėvėjimą). Sulaužius ar kitaip nepataisomai sugadinus lazdą, slidę, apkaustus ar batus, nuostoliai išskaičiuojami iš palikto užstato.
 • Inventorius privalo būti naudojamas pagal paskirtį. Važiuoti riedslidėmis galima tik gera, negrubia (nesena) ir nesutrūkinėjusia asfalto danga.

Norėdami išsinuomoti riedslidžių komplektą,  rašykite mums užklausimą el. paštu, įvardindami savo ūgį, sportinių batų dydį, pageidaujamą stilių (laisvas ar klasikinis).

Iki pasimatymo trasose!

Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in