Naujienų paieška

Paaiškėjo SKIGO Riedslidžių Taurės 2023 nugalėtojai!

Publikuotas2023-11-05
Paaiškėjo SKIGO Riedslidžių Taurės 2023 nugalėtojai!

Šį savaitgalį Anykščiuose vyko finaliniai SKIGO Riedslidžių Taurės etapai. Sportininkai ir mėgėjai šeštadienį varžėsi distancijoje klasikiniu stiliumi. Diena pasitaikė vėjuota, tačiau dalyvių nuotaikos tai labai nesugadino - visiems buvo įdomu pirmą kartą išbandyti šią, dar niekad varžybų skonio neragavusią, trasą. Didžioji dalis sportininkų pripažino - trasa nelengva, tačiau įdomi.

Sekmadienį varžybos vyko laisvu stiliumi. Vaikai, jaunučiai ir jauniai varžėsi panašaus ilgio distancijoje kaip ir išvakarėse. Tuo tarpu vėrai ir mėgėjai turėjo įveikti kiek ilgesnę trasą: Mėgėjai važiavo 13 km, o Elitui teko įveikti beveik 20 km. Be to, sekmadienį trasos reljefas buvo sudėtingesnis nei šeštadienį - sportininkai suko ratus labiau raižytoje trasos atkarpoje.

Susumavus visų etapų rezultatus, bendroje užskaitoje vyrų Elito tarpe nugalėju tapo Lukas Jakeliūnas, kelyje link šio titulo didelio pasipriešinimo taip ir nesutikęs - užtikrintai laimėjo visus taurės etapus. Tarp moterų stipriausia buvo pripažinta viešnia iš Lenkijos - Kamila Ołów.

Kitąmet organizatoriai turi minčių toje pačioje vietoje padaryti didesnį renginį, į kurį žada pakviesti svečius iš Latvijos ir Estijos varžytis dėl Pabaltijo taurės nugalėtojo vardo. Kaip ten bus - dar pamatysim. Tuo tarpu kviečiame panagrinėti varžybų rezultatus ir iki pasimatymo jau ant sniego, kuris, tikimės, jau ne už kalnų!

III etapo rezultatai

IV etapo rezultatai

Finaliniai Skigo Riedslidžių taurės rezultatai

Domanto Savanevičiaus foto (bus netrukus)

Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Nustatymai

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in