Naujienų paieška

Alpina avalynė 2019-2020 metų sezonui

Publikuotas2019-01-31

ALPINA - išskirtinę avalynės gamybos patirtį turintis gamintojas. Šį prekinį ženklą pripažįsta sportininkai, spec. jėgos struktūrų atstovai (kariškiai, policija ar specializuotos pajėgos), ir kiti, didesnius reikalavimus avalynės kokybei keliantys bei daug laiko gamtoje praleidžiantys asmenys. Kviečiame susipažinti su ateinančių sezonų kolekcijomis ir naujovėmis.

Alpina Outdoor katalogas

Alpina Outdoor avalynę skirsto į:

 • Alpinistinius batus - skirti profesionaliam alpinizmui, kopimui į aukštas viršūnes (šiame kataloge jų nėra).
 • "Backpacking" serijos batus -  batai skirti  kopimui į kalnus su sunkia kuprine. Dalis šios serijos batų yra pritaikyti naudoti su "katėmis" ir puikiai tinka kopimui į populiarias ne itin aukštas viršūnes, kaip Montblanas ar pan. Kiti - labiau orientuoti į mėgėjiškus žygius po kalnus, tačiau puikiai gelbės ekstremaliomis oro ar žygio maršruto sąlygomis.
 • "Aproach" serijos batus - tai batai skirti pėsčiųjų žygiams. Lengvi, patogūs, nevaržantys judesių ir su pirštų apsauga - su jais nebaisu nukrypti nuo takelio..
 • "Hiking" serijos batus - tai kalnų žygių batai. Šios paskirties batus neišvengiamai naudoja kiekvienas aktyvų gyvenimo būdą mėgstantis žmogus. Alpina "Hiking" batai yra patikimi, pritaikyti įvariomis oro sąlygoms, o iš daugelio modelių kiekvienas gali pasirinkti pagal savo skonį ar tikslinius poreikius. Greitus ir sportiškus žygius į kalnus mėgstantys neabejotinai turėtų rinktis iti lengvus, bet tvirtus "Breeze" modelius.
 • "City and walking" arba laisvalaikio batus. Šie batai pasižymi minkštu padu ir pagaminti taip, kad nevargintų kojos juos dėvint kas dieną ilgas valandas.
 • Vaikiški batus - jie pagaminti taip, kad nepriklausomai nuo to ar vaikai saugos batus, batai vaiskus saugos patikimai tiek nuo drėgmės, tiek nuo mechaninių sužeidimų. Dydžiai nuo 25 iki 38-o.
 • Žiemos trekingo batus - kad kojos būtų šilto sniegingą ir žvarbią žiemą.

Alpina Fashion katalogas

Alpina Fashion - tai pramoginė, kasdieninė ar klasikinė avalynė: nuo klasikinių vyriškų batelių iki moteriškų basučių ar aukštakulnių. Šia serija batų mes neprekiaujame, todėl plačiau apie ją nesiplėsime.

Alpina Heavy Duty katalogas

"Heavy Duty" - nišinė avalynė, skirta medžiotojams, karinių ar apsaugos struktūrų darbuotojams. Išskirtinio patvarumo, atspari smūgiams, cheminiam poveikiui, lengvai prižiūrima ir pan. Gali būti šildoma valynė, kas itin aktualu medžiotojams žiemą.

Alpina Nordic katalogas

Bene labiausiai Alpina išgarsėjo kaip lygumų slidinėjimo batų gamintojas. Ypač mėgstamas prekinis ženklas tarp sportininkų. Pirmiausia - dėl išskirtinės batų kokybės. Alpina lygumų slidinėjimo batai, pagal jų paskirtį ir funkcijas, skirtomi į keletą serijų, o seriją išduoda pirma batų modelio raidė.

 • "Elite" serija. Tai batai, keliantiems aukščiausius tikslus tarptautinėse slidinėjimo varžybose. Pačiau apie šiuos batus skaitykite prie batų savybių aprašymų.
 • "Competition" serija. Varžyboms skirti batai. Puikiai pakanka varžytis Lietuvos čempionato lygyje.
 • "Racing" serija. Idealus santykis tarp profesionalumo ir komforto. Speciali 4DRY technologija padeda batams "kvėpuoti" bei išgarinti drėgmės perteklių. Yra vyriškas ir moteriškas modeliai
 • "Action" serija. Itin geras kainos kokybės santykis, norintiems radėti mokytis taisyklingos slydimo technikos. Yra vyriškas ir moteriškas modeliai.
 • "Touring" serija. Modeliai skirti mėgėjiškam slidinėjimui - itin šilti, kad slidžių trasoje neskubėti ir mėgautis bendravimu su draugais. Yra vyriškas ir moteriškas modeliai. Taip pat yra "Rental" serija - batai su antibakterinėmis savybėmis, skirti slidžių nuomos kompanijoms.
 • "Junior" batai. Pritaikyti vaikiškai kojai, tačiau itin dažnai "Junior" modelius renkasi net suaugusios moterys dėl itin gero kainos ir kokybės santykio, žaismingų spalvų ir panašumo tarp vaikiškos ir moteriškos pėdos anatomijos. "Junior" slidžių batai gaminami iki 42 dydžio.
 • "Backcountry" batai. Batai, skirti čiuožti ne trasomis. Paprastai naudojami kalnuose, kur didelė sniego danga ir keliaujama su kuprinėmis. Šie batai naudojami žiemos kalnų žygiams su slidėmis (naudojant plačias >60 mm pločio slides). Priklausomai nuo žygio sąlygų, ar tai ekspedicija ar žygis markiruotu maršrutu, avalynė renkamasi su aukštu arba žemu auliuku.
 • Riedslidžių batai. Dvi galimybės pasirinkti: profresionalią riedslidžių batų seriją (Elite) arba skirtą mėgėjams (Racing)
 • Batų apsaugos, sniego batai ir kt. Lietingą ar itin šaltą dieną pravers batų apsauga (angl. Overboot). O treneriams ar vaikams sniegingą žiemą kojų neleis sušalti sniego batai.

Alpina Alpine (DH) katalogas

Alpina kalnų slidinėjimo batai skirstomi į:

 • Vyriškus batus. Vyriškos spalvos, iki 120 Flex. Gali būti šildomi (Heat) arba su SKI/HIKE funkcija
 • Moteriškus batus - išskirtinis dizainas ir pagaminta pagal moteriškos pėdos anatomiją. Gali būti šildomi arba su SKI/HIKE funkcija
 • Junior batus - vaikų akį traukiančios spalvos
 • Reguliuojamo dydžio batus. Ypač patogus sprendimas kalbant apie vaikų sparčiai augančias kojas. Dydžiai reguliuojasi, pvz. nuo 235 iki 255, nuo 265 iki 285, nuo 295 iki 315, nuo 325 iki 345 mm.. Yra "Junior rental" modeliai specialiai skirti nuomos kompanijoms
 • "Rental" serijos batus. Skirti nuomos kompanijoms - pasižymi antibakterinėmis savybėmis.
Tag: Didmena, Alpina
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
EOW PRO 2.0 overboot EOW PRO 2.0 overboot
Išpardavimas!
Akcija!-35%
Nepakanka prekės atsargų
38,94 EUR su PVM 59,90 EUR
Alpina antbačiai - puiki apsauga nuo lietaus ir vėjo Elite serijos lygumų slidžių bei riedslidžių batams, kad kojos išliktų šiltos net pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Antbačiai žiemą apsaugos nuo vėjo ir...
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in