Naujienų paieška

Alpina Elite 3.0 - lengviausi ir ekologiškiausi pasaulyje slidžių batai, nugalėję prestižiniuose Red Dot Awards apdovanojimuose

Publikuotas2021-01-01
Alpina Elite 3.0 - lengviausi ir ekologiškiausi pasaulyje slidžių batai, nugalėję prestižiniuose Red Dot Awards apdovanojimuose

Šį sezoną Alpina pristatė iš pagrindų naują lygumų slidžių batų seriją. Žemiau pateikiame svarbiausius ir įdomiausius momentus:

  • Naujas dizainas. Alpina mėgėjai netruko įvertinti šiuolaikišką dizainą, kuriuo pasipuošė Alpina Action, Racing, Competition ir Elite serijų lygumų slidinėjimo batai.
  • Elite 3.0 batų serija buvo apdovanota prestižine Red Dot Awards nominacija. Tai jau ketvirtas toks Alpinai skirtas apdovanojimas per >70 metų trunkančią Alpina avalynės gamybos istoriją
  • Elite 3.0 ir Elite Pro ir Competition serijos batai gali didžiuotis, kad yra pirmieji pasaulyje profesionaliam slidžių sportui skirti "kvėpuojantys" batai -  jie pagaminti be PVC audinio, pakeičiant jį kitu, labiau draugišku aplinkai. Be to naujas batviršis ne tik geriau išgarina drėgmę, bet ir sulaiko šilumą.
  • Competition ir Elite Pro serijos batai nuo šiol gali pasigirti visiškai nauju dvikomponenčiu Alpina padu. Jis pritaikytas visoms sistemoms, išskyrus SNS.  Kieta konstrukcija užtikrina stabilumą, o minkštos dalys palengvina vaikščiojimą.  Klijavimo paviršius pritaikytas Alpina formai taip, kad padidintų stabilumą ant bet kokio paviršiaus.

Plačiau susipažinti su šio sezono Alpina lygumų slidžių batų serija ir technologijomis galite Alpina Nordic 2020-2021 kataloge.

Alpina yra neseniai geriausią rezultatą Lietuvos slidžių sprinto istorijoje pasiekusio Modesto Vaičiulio pasirinkimas. Alpina Elite 3.0 slidžių batais biatlono trasose varžosi vienas geriausių Lietuvos biatlonininkų - Anykštėnas Vytautas Strolia.

Tag: Alpina
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Nustatymai

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in