Naujienų paieška

Neįtikėtina. Alpina vėl nugalėjo prestižiniuose Red Dot dizaino apdovanojimuose!

Publikuotas2023-05-16
Neįtikėtina. Alpina vėl nugalėjo prestižiniuose Red Dot dizaino apdovanojimuose!

Alpina, slidinėjimo ir laisvalaikio ir taktinių batų gamintoja iš Slovėnijos, prestižiniuose Red Dot Design apdovanojimuose nugalėjo jau 5-ą kartą. 2023 m. nugalėtojo laurus Alpina nuskynė su Pro Line slidinėjimo batų serija. Tai patvirtinantį oficialų dokumentą galite rasti čia.

Pasauliniai Red Dot apdovanojimų konkursai kasmet vyksta jau nuo 1955 metų. Juose gamintojai nugalėtojai renkami pagal 3 esminius kriterijus: funkcionalumas, inovacijos ir estetika.

2023 m. apdovanojimas Alpinai pirmiausia atiteko už inovacijas sukuriant ir pagamintą padą, kurio dėka slidinėjimas tiek klasikiniu tiek laisvu stiliumi darosi dar efektyvesnis.

Alpina Pro Line laisvo stiliaus batų padas turi storesnį protektorių ties kulnu (lyginant su klasikiniu batu), pado priekyje esantys protektoriaus elementai yra pasvirę 45 laipsnių kampu pado išilginės ašies atžvilgiu, taip prisidedant prie geresnio stabilumo išilgine kryptimi.Šiame pade yra įdėklas, pagamintas iš dinamiškai reaguojančio plastiko ir anglies pluošto mišinio, kuris dar labiau prisideda prie norimo maksimalaus išilginio batų standumo ir dinamiško jautrumo.

Klasikinio stiliaus batų padas nuo kitų padų skiriasi metalinės pado ašies padėtimi, per kurią avalynė tvirtinama prie lygumų slidinėjimo apkausto. Ši ašis pastumta 10 mm į priekį, o tai lemia geresnį atsipyrimą: lengvesnį, greitesnį, efektyvesnį. Slidė išlieka ilgesnį laiką kontakte su sniegu atsipyrimo metu, kas yra esminis faktorius šiam slidinėjimo stiliui. Ši ašies padėtis taip pat sutrumpina slydimo zoną, kas sąlygoja didesnį greitį nusileidžiant nuokalnėje. Pado protektoriaus ties kulnu aukštis yra šiek tiek mažesnis nei laisvo stiliaus batų pado, o pado priekio protektoriaus elementai yra pasvirę 90 laipsnių kampu bato išilginės ašies atžvilgiu, taip prisidedant prie geresnio ir draugiškesnio bato lenkimas pėdos kulkšnies srityje. Šis padas taip pat turi įdėklą, pagamintą iš dinamiškai reaguojančio plastiko ir anglies pluošto mišinio, kuris dar labiau prisideda prie geresnio išilginio batų standumo ir dinaminio atsako stumiant.

Galų gale visa Pro Line batų serija išsiskiria savo dizainu: visi dizaino elementa iš atitinkamų medžiagų

Visi dizaino elementai, nuo tinkamų medžiagų parinkimo, jų paviršiaus apdorojimo ir gaminio dizaino, buvo naudojami dizaino sprendime, siekiant signalizuoti apie pranašumus klientui. O tai leidžia klientams lengviau atpažinti gaminio savybes bei pagerinti vartotojo patirtį naudojant šį prekės ženklą.

Pro Line serijos batai sukurti tiems, kad nori gauti už prieinamą kainą aukščiausios klasės slidinėjimo batus, kokiais varžosi sportininkai pasaulio taurėse, čempionatuose ar olimpinėse žaidynėse.

Paskutinį kartą prieš tai, Alpina Red Dot Design apdovanojimą gavo 2021 m. už Elite 3.0 lygumų slidinėjimo batų seriją.

Tag: Alpina
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in