Naujienų paieška

Slidinėjimo savaitgalis, 2019.02.08-10

Publikuotas2019-02-06
Slidinėjimo savaitgalis, 2019.02.08-10

Dalis lygumų ir kalnų slidinėjimo mėgėjų kasmet sudalyvauja vinintelėse savo sezono slidinėjimo varžybose. Ir tai būna "Žalgiriada". Ji šiemet vyks Druskininkuose, prie Snow Arenos, vasario 9-10 d. Pastaraisiais metais Žalgiriadoje varžytis taip pat kviečiami vaikai, tad Druskininkų kryptis šį savaitgtalį gali būti itin patraukli aktyviai šeimai.  Nuostatai ir varžybų programa žemiau:

 Vasario 8-10 dienomis į lygumų slidinėjimo šventę su koncertais, filmais ir varžybomis (įskaitat maratoną) kviečia broliukai latviai. Renginys vyks Vanagkalns slidinėjimo trasose (Jaunpiebalga). Į jį taip pat važiuoja skigo.lt komanda - yra galimybė prisijungti.

Vasario 10 d. Sekmadienį Vilniuje vyks tradicinis "Snaigės" žygis. Jis vyks Senasalio miškuose arba pačiame Vilniuje - vieta dar bus tikslinama.

Dėmesio! Snaigė atšaukta dėl apledėjusių takų. Masiniam slidinėjimui nesaugu, tačiau sniego miškuose labai daug ir idividualiam slidinėjimui daugiau nei pakanka.

Vasario 16-17 savaitgalis taip pat bus gausus renginiais. Vasario 16-ąją Šiauliuose vyks atviras miesto slidinėjimo čempionatas. O Vasario 17-ąją Nemenčinėje vyks Gedimino slidinėjimo maratonas. Apie šiuos renginius pranešime vėliau.

Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in