Kur galima slidinėti?

Publikuotas2018-01-15
Kur galima slidinėti?

Lietuvoje ir kaimyninse šalyse pagaliau atšalo. Sniego vis dar laukiam. Tačiau net ir Lietuvoje yra vietų kur galima slidinėti tiek kalnų tiek lygumų slidėmis. Siūlome artimiausiu metu aplankyti:

  • Ignalina. Jau veikia lygumų slidinėjimo trasa. Lietuvos žiemos sporto centre parengtas 1 km. ratukas šalia šaudyklos. Savaitės pabaigoje trasos bus taip pat paruoštos kalnų slidininkams.
  • Anykščiai. Kalitos kalnų slidinėjimo trasa slidininkus pakvies jau šios savaitės antroje pusėje.
  • Vilnius. Kalnų slidinėjimo mėgėjai Liepkalnyje slidinėti gali jau nuo susio 9 d. Kas dieną atidaromos vis naujos trasos. Tikėtina kad savaitgalį kalnas veiks jau visu pajėgumu.
  • Madona (Latvija). Nuo savaitgalio Smeceres slidinėjimo centre veikia 500 m. ilgio lygumų slidinėjimo ratukas iš dirbtinės sniego dangos. Savaitgalį jau bus paruošta visa 2,5 trasa ir nuo ketvirtadienio iki sekmadienio vyks lygumų slidinėjimo ir biatlono varžybų maratonas.
  • Haanja (Estija). Šis lygumų slidinėjimo kurortas pasižymi geriausiomis pabaltyje slidinėjimo salygomis ant natūralaus sniego. Jis čia išsilaiko ilgiausiai. Neišimtis šiemet. Gruožio pradžioje iškritežęs 40 cm. sniego sluoksnis per šventinį laikotarpį ženkliai sumenko, tačiau dabar, paspaudus šaltukus ir iškritus naujams kelių cm. sniego sluoksniui, trasa veikia pilnu pajėgumu. Šį svaitgalį čia vyko tarptautinės FIS reitingo varžybos. 5 km. ilgio trasoje slidinėti galima tiek laisvu tiek klasikiniu stiliumi. O bendras trasų ilgis - apie 15 km. (tiesa, ne visos jos geros kokybės)
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in