Naujienų paieška

Norintiems prekiauti Skigo, Rode, Zipps ar Red Creek produkcija

Publikuotas2017-09-02
Norintiems prekiauti Skigo, Rode, Zipps ar Red Creek produkcija

Kviečiame bendradarbiauti specializuotas sporto prekių parduotuves ir slidžių bei snieglenčių servisus. UAB Pramogų slėnis užsiima didmenine prekyba šių slidinėjimo prekinių ženklų:

  • Skigo (Švedija) atstovaujame Lietuvos ir šiaurinės Lenkijos rinkose. Tai slidinėjimo apranga, slidės, lazdos, riedslidės, slidžių serviso reikmenys, vaškai, tepalai ir aksesuarai.
  • Alpina (Slovėnija) - tai jau virš 70 metų patirtį turintis ir pasaulyje pripažintas slidinėjimo, laisvalaikio ir specializuotų batų gamintojas, itin vertinamas profesionalų. Asortimente taip pat yra lygumų slidės, lazdos, riedslidės bei apranga. Gamintoją atstovaujame Lietuvos rinkoje.
  • Rottefella (Norvegija) - populiariausi pasaulyje lygumų slidinėjimo ir backcountry apkaustai. Platiname Lietuvoje.
  • Rode (Italija) - kalnų ir lygumų slidžių bei snieglenčių ruošos reikmenys, vaškai, tepalai aksesuarai. Atstovaujame Lietuvoje.
  • Zipps (Vokietija) - specializuotas skystų vaškų gamintojas mėgėjams ir profesionalams: greitas, švarus ir kokybiškas slidžių, snieglenčių servisas. atstovaujame Lietuvos, Latvijos ir šiaurinės Lenkijos rinkose.
  • Red Creek (Švedija) - tarp profesionalų pats populiariausias slidžių ir snieglenčių serviso įrankių gamintojas pasaulyje. Red Creek gamintais šepečiais, struktūromis ir kt. priemonėmis naudojasi keli šimtai nacionalinių komandų; Red Creek įrankius perpardavinėja daug žinomų slidinėjimo prekinių ženklų: Toko, Swix, Zipps ir kt. Platiname Lietuvoje.

Skigo.lt puslapyje patapintos ne visos šių gamintojų prekės. Dėl platesnės informacijos ir didmenos bendradarbiavimo sąlygų prašome kreiptis adresu marijus{eta}skigo.lt.

Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Nustatymai

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in