Naujienų paieška

Ypatingas savaitgalis Lietuvos slidininkams ir biatlonininkams - užfiksuoti karjeros pasiekimai sausio 10-12 d.

Publikuotas2020-01-12

Sausio 10-12 dienos Lietuvos slidininkams ir biatloninkams buvo sėkmingos. Pirmiausia tai istorinis biatlonininkų pasirodymas Pasaulio taurėje - Vytautas Strolia Sprinto rungtyje užėmė 20 vietą (1 bauda, nuo lyderio Martin Fourcade atsiliko 1 min 50,2 sek.), Karolis Dambrovskis - 36 vietą. V.Strolios iškovota vieta yra geriausias nepriklausomos Lietuvos vyrų biatloninkų pasirodymas pasaulio taurės etapuose. Aukštesnę vietą buvo iškovojusi tik Diana Rasimovičiūtė. Verta atkreipti dėmesį į faktą, kad varžybų išvakarėse Vytautui Stroliai gimė dukrelė - savo laimėjimą trasoje Vytautas paskyrė būten jai ir vyrą tokiu atsakingu momentu į pasaulio taurės etapą išleidusiai žmonai. Šio etapo pilni rezultatai.

Slidinėjimo pasaulio taurėje Dresdene Lietuvos komandą atstovavo Jaunius Drusys ir Stepanas Terentjevas. Sprinto rungtyje laisvu stiliumi Jaunius iškovojo geriausius savo sportinėjė karjeroje FIS taškus (93,71 FIS), užimdamas 67 vietą ir nuo lyderio atsilkęs tik kiek daugiau nei 10 sek. Tiesa, komandinėje estafetėje sekančią dieną Jauniui kartu su Stepanu Terentjevu kalnų nuversti nepavyko - liko 31 vietoje. Visi rezultatai.

Mažųjų šalių taurės varžybose Serbijoje (SES CUP) Lietuvos komandą atstovavo Tautvydas Strolia, Paulius Januškevičius, Fausta Repečkaitė ir Martyna Biliūnaitė. 10 km. distancijoje 1-3 vietos sutilpo 4,5 sekundžių intervale. Šį kartą fortūna buvo Lietuvių pusėje - pirmąją vietą iškovojo Tautvydas Strolia, distanciją įveikęs vos 1 sek. greičiau nei antrą vietą iškovojęs Armėnijos atstovas. Šis startas Tautvydui buvo pažymėtas asmeniniu FIS baudos taškų rekordu  - 78,3 FIS. Sekančią dieną sprinto laisvus stiliumi rungtyje Tautvydas iškovojo užtikrintą pergalę, 3-ias vyru grupėje liko Paulius Januškevičius. Martyna Biliūnaitė sprinte iškovojo trečią vietą. Visi SES rezultatai

SES varžybose sportininkų slidžių tepimu rūpinosi Skigo.lt atstovas (Marijus Rindzevičius). Abiems startams buvo pasirinktos skigo sližių ruošimo priemonės:šeštadienį saulėtoje trasoje, 0C (naktį buvo -5C) geriausiai dirbo C44 milteliai ir C22 blokas bei slydimą papildomai pagerino +5-5 Redcreek struktūra. Sekmadienį pasikeitus orui (išaugus drėmei iki >90%) išryškėjo C22 bloko pranašumas ir Redcreek +15-5 struktūros efektyvumas

Tag: varžybos, FIS