Nemokamos riedslidžių treniruotės Vilniuje nuo 2018 birželio 18 d.

Publikuotas2018-06-13
Nemokamos riedslidžių treniruotės Vilniuje nuo 2018 birželio 18 d.

Riedslidės - vasaros alternatyva slidinėjimui žiemą: sportuojama gryname ore, o sporto šaka viena iš 5-ių daugiausiai raumenų grupių įtraukiančių sporto šakų.
Šiemet vėl pratesiame nemokamų riedslidžių treniruočių ciklą. Užsiėmimai vyks kiekvieną pirmadienį iki pat iškrentant sniegui  (iškritus sniegui treniruotės taip pat vyks, tačiau jau su slidėmis). Užsiėmimų metu:

  • susipažinsite su riedslidžių/slidinėjimo sportu,
  • išmoksite teisingai pasirinkti sau tinkamą inventorių
  • Išmoksite važiuoti riedslidėmis arba patobulinsite riedslidžių/slidinėjimo techniką
  • fiziškai sustiprėsite
  • sutiksite daugiau bendraminčių, kurie padidins motyvaciją reguliariai sportuoti sveikatinimo ar rezultatų siekimo tikslais
  • įgysite žinių, kurios padės sportuojant individualiai

Užsiėmimus dažniausiai ves buvęs slidininkas, Lietuvos slidinėjimo čempionatų prizininkas ir Pasaulio čempionato dalyvis, o dabar - klasikinių slidinėjimo maratonų mėgėjas - Marijus Rindzevičius.

Užsiėmimai atviri visiems ir nemokami. Užsiėmimų pradžia - 18 val. (atvykti 15 min. anksčiau). Trukmė - 1 val.  Vieta: Vingio parkas arba Žirmūnų dviračių takas. Aktualią informaciją apie vietą ir laiką kviečiame sekti VšĮ Grynam Ore Facebook profilyje. Norėdami sudalyvauti užsiėmimuose, registruokites FB užsiėmimų įvykyje arba  praneškite apie  dalyvavimą telefonu 865905057 - tik tokiu būdu gausite informaciją apie būsimos treniruotės pobūdį, vietą ir reikalingą inventorių ar aprangą.

Esant nepalankioms oro sąlygoms, užsiėmimai dažnai vyksta su bėgimo avalyne ir daromi specializuoti pratimai: statika, stabilizavimas, bendras fizinis pasirengimas ir t.t.

Neturintys inventoriaus, jį gali išsinuomoti (arba įsigyti) - tereikia iš anksto pranešti apie poreikį, įvardinant kokio tipo riedslidžių (klasikinio ar laisvo stiliaus) reikia, su kokiais apkaustais (NNN ar SNS tipo) ir kokio ilgio lazdos reikalingos. (riedslidžių nuoma - 6 eur. riedslidžių ir lazdų komplektas - 9 eur. Rezervacija tel. 865905057.

Batus reikia turėti savo - tinka tie patys kuriais žiemą slidinėjate, tik įvardinkite, kaip parašyta aukščiau - jie klasikiniai ar laisvo stiliaus, bei SNS ar NNN tipo. Jei nežinote kokie - tiesiog paskambinkite mums ar atsiųskite jų nuotrauką. Išskirtiniais atvejais (jei pataikysite į teisingą dydį:)), batus galėsime išnuomoti.

 Artimiausios treniruotės: gruožio 3,   18.00 val. Verkių miške, prie Also ežeriuko. Gruodžio 10 d. preliminariai - Vingio parke.

Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in