Individuali lygumų slidinėjimo treniruotė Vilniuje

Publikuotas2018-03-14
Individuali lygumų slidinėjimo treniruotė Vilniuje
Vilniuje organizuojami individualūs lygumų slidinėjimo užsiėmimai. Juos veda geriausias nepriklausomos Lietuvos lygumų slidininkas, keturiskart olimpietis, Ričardas Panavas ir buvęs slidininkas, o dabar - klasikinių slidinėjimo maratonų mėgėjas - Marijus Rindzevičius.
Artimiausia treniruotė vyks Kovo 19 d, nuo 18 iki 20 val. Vieta bus patikslinta vėliau priklausomai nuo oro sąlygų užsiregistravusiems dalyviams. Labiausiai tikėtini variantai: Verkių miško proskyna (būtinas prožektorius).
Taip pat galima tartis dėl visiškai individualios treniruotės laiko kitu metu ir kitomis dienomis (pvz savaitgalį arba darbo dienomis rytais)

Maksimalus treniruotės dalyvių skaičius - 10 žm. Minimalus dalyvio mokestis 5 eur/žm.
Registracija tik išankstinė ir galima ne vėliau kaip treniruotės išvakarėse, t.y. iki 23.59 val.
Dėmesio! Į treniruotę reikia atsinešti savo ar išsinuomotą kokybišką inventorių, t.y.:
- klasikinio stiliaus arba laisvo stiliaus slides su apkaustais (jei nuomositės, venkite plačių ir sunkių slidžių - jos treniruotėms netinka)
- lygumų slidinėjimo batai (pasitikrinkite dar prieš ateinant ar jie tinka prie jūsų slidžių apkaustų). Laisvam stiliui tinka tik batai turintys aukštą auliuką
- lygumų slidinėjimo lazdos (klasikiniams stiliui ilgis beveik iki pečių, laisvam stiliui - iki smakro). Jos neturi sulinkti jums spiriantis lazdomis neįjungiant kojų.
Pasistengsime, kad slidinėjimas jums dovanotų ne tik sveikatą, bet tuo pačiu teiktų kur kas daugiau džiaugsmo ir malonumo!
Užsiėmimus organizuoja VšĮ Grynam Ore ir Vilniaus slidinėjimo klubas Marsas
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in