Savaitgalį "Snaigė" Vilniuje, Jonavoje ir Anupriškėse, maratonai Lenkijoje ir Estijoje

Publikuotas2018-03-02
Savaitgalį "Snaigė" Vilniuje, Jonavoje ir Anupriškėse, maratonai Lenkijoje ir Estijoje

Slidinėjimo mėgėjų savaitgalį laukia A. Jucevičiaus komandos organizuojamas Snaigės žygis Verkių miške ir Jonavos sporto centro organizuojama "Snaigė" šalia Jonavos sodų bendrijos "Draugystė", bei Anupriškių "Snaigė".

2018 m. kovo 03 d. (šeštadienį) vyks slidinėjimo žygis „Anupriškių snaigė–2018“. Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras ir TonyResort poilsio ir pramogų parkas Anupriškėse kviečia paslidinėti kalvotose parko apylinkėse, pakvėpuoti grynu oru, pasigrožėti nuostabiais besibaigiančios žiemos vaizdais, pasimėgauti miško tyla ir ramybe. Slidininkai kviečiami rinktis TonyResort poilsio ir pramogų parke Anupriškėse, Trakų rajonas. Žygio pradžia nuo 11.00 iki 13.00 val. Maršruto ilgis: apie 12 km. Taip pat parke dalyvių lauks kitos pramogos: paruošta 1,5 km slidinėjimo trasa, kalnas pasivažinėjimui rogutėmis ir kt. Yra galimybė išsinuomoti slides. Pageidaujantys užkąsti, galės išbandyti sočią sriubą už specialią kainą. Į Anupriškes vykti keliu Trakai - Vievis ir nuo Bražuolės gyvenvietės pasukti į Anupriškių poilsio bazę. 

2018 m. kovo 4 d. (sekmadienį) Verkių regioniniame parjke slidininkų lauks paruoštos 4, 10 ir 18 km. Slidininkai kviečiami atvykti nuo 11 iki 13 val. į automobilių stovėjimo aikštelę prie Verkių rūmų, Žaliųjų ež. gatvėje. Atvykti galima  autobusais Nr. 35, 36, 66, 76 iki stotelės „Verkių rūmai“. Automobilius taip pat galima palikti prie Santariškių ligoninių komplekso ir iš ten patekti į „Snaigės“ trasas.

Tuo tarpu Jonavos Keliautojų klubas ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centras kovo 4 d. kviečia į antrąjį šiais metais „Snaigės“ slidinėjimo žygį Jonavoje. Startas nuo 11 iki 12 val. sodų bendrijoje „Draugystė“ prie seno tilto per Nerį.
Bus paruoštos 2 trasos: 7 km ir 10,5 km. Dalyviai bus pasitikti prie laužo (3,8 km nuo starto) su aviečių šakelių arbata. Starto vieta - čia.

Moksleivių šį savaitgalį laukia slidinėjimo pirmenybės Ignalinoje.

Dalis tautiečių vyksta į slidinėjimo maratonus Lenkijoje ir Estijoje. Mūsų slidžių tepimo rekomendacijos jiems:

Bieg Piastow ir Haanja maratonai: sąlygos itin panašios - naktį iki -15C, starto metu -13C. Įdienojus šils iki -8C, saulė. Smulkiagrūdis senas sniegas

Slydimas:

Gruntas apačioje - Skigo LF žalias parafinas

Viršus  - Skigo Universal HF  (jei neturite, tiks žalias HF) parafinas

Finišas - C105 milteliai+C105 tabletė (jei šių neturite ar taupote, galima puikiai slysti tik ant Skigo Universal HF)

Atsispyrimas:

Gruntas - Skigo Base tepalas

Pereinamasis sluoksnis - Skigo XC žalias tepalas (1 sluoksnis)

Viršutinis sluoksnis - Skigo HF Violet (3-4 ploni sluoksniai)  Jei norisi stipresnio laikymo, galima įmaišyti per vidurį Skigo XC žalią tepalą. Bieg Piastow ant saulės gali dar labiau atšilti, sniegas g.b. kiek aštresnis, todėl verta pagalvoti apie įmaišymą Skigo HF Blue, arba Rode P36

Tag: Snaigė
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in