Nemokamos riedslidžių treniruotės šiemet startuos rugsėjo 12 d.

Publikuotas2016-08-25
Nemokamos riedslidžių treniruotės šiemet startuos rugsėjo 12 d.

Šiemet Skigo.lt kartu su VšĮ Grynam Ore pratęs nemokamų pirmadieninių riedslidžių treniruočių tradiciją. Vilniuje pirmoji šiemet riedslidžių treniruotė vyks rugsėjo 12 d. 18 val Vingio parke. Susitikimo vieta -  prie šiaurinio estrados kampo. Treniruotę ves buvęs slidininkas, Lietuvos slidinėjimo čempionatų prizininkas, Marijus Rindzevičius.
Treniruotėje reikia turėti savo laisvo stiliaus arba klasikinio stiliaus riedslidžių inventorių: riedslides, riedslidžių lazdas (tinka slidinėjimo lazdos, tik reikia pakeisti antgalius į specialius, riedslidėms skirtus), slidinėjimo batus (tiks tie patys, kuriuos naudojate žiemą). Jei kažko neturite, galite įsigyti per skigo.lt ir jūsų pageidautas inventorius gali būti pristatytas į treniruotės vietą. Be to, yra galimybė inventorių ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti: tereikia iš anksto pranešti apie poreikį, įvardinant kokio tipo riedslidžių (klasikinio ar laisvo stiliaus) reikia, su kokiais apkaustais (NNN ar SNS tipo) ir kokio ilgio lazdos reikalingos. (riedslidžių su apkaustais nuoma - 6 eur., riedslidžių ir lazdų komplektas - 9 eur.; rezervacija tel. 865905057).
 Apie dalyvavima treniruotėje pageidautina pranešti per VšĮ Grynam Ore Facebook profilyje sukurtą riedslidžių treniruočių įvykį. Jame skelbiama visa aktuali informacija bei pasikeitimai (todėl ją gaus tik užsiregistravę dalyviai). Iškilus klausimams su treniruočių organizatoriais galite susisiekti per VšĮ Grynam Ore Facebook profilį.

Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in