Naujienų paieška

Nuo šiol IBU ir FIS varžybose fluoro produktai draudžiami!

Publikuotas2023-10-29
Nuo šiol IBU ir FIS varžybose fluoro produktai draudžiami!

Ilgai žadėta, tačiau nuo šio žiemos sezono patvirtinta  - nuo šiol IBU ir FIS varžybose fluoro produktai draudžiami. Kontraversiškas, daug diskusijų ir sumaištį tarp sporto komandų sukėlęs sprendimas IBU ir FIS varžybose nenaudoti floruotų produktų buvo priimtas jau daugiau kaip prieš 5 metus, tačiau jo įsigaliojimas buvo atidedamas kelis metus paeiliui.

Ilgus metus kaupta didžiųjų komandų patirtis nuėjo šuniui ant uodegos - šiandien viskas prasideda nuo nulio ir visi su nekantrumu laukia pirmųjų startų, kad pamatyti kaip tai įtakos slydimo greičius, populiariausių gamintojų rikiuotę ir sportininkų rezultatus.

Didžiausi iššūkiai laukia siekiant užtikrinti, kad fluoras nepapultų ant sportininkų slidžių. Slidės prieš startą tikrinamos specialiu aparatu. Jei rezultatas teigiamas, sportininkas startuoti negali. Kad taip neatsitiktų, visos komandos privalės:

  • išsivalyti turimas slides nuo fluoro, kas nėra itin greitas procesas...
  • pakeisti arba kažkokiu būdu išvalyti slidžių šepečius
  • nenaudoti jokių kitų aksesuarų, kurie galėjo turėti sąlyti su floruotais produktais, pvz. gali tekti keisti slidžių maišus, segtukus, juostas, valyti tepalų dėžes, automobilius ar net patalpas
  • įsigyti befluores slydimo priemones, o senas mesti lauk

Apie viską plačiau papildysime jau netrukus. Laukite tęsinio.

Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Nustatymai

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in