Naujienų paieška

Skigo Maratone 2022 stipriausi buvo biatlonininkai

Publikuotas2022-02-21
Skigo Maratone 2022 stipriausi buvo biatlonininkai

Savaitgalį Ignalinoje vykusio Skigo Maratono programą pakoregavo itin nepalankūs orai. Šeštadienį varžybos buvo atšauktos, su tikslu išsaugoti trasą pagrindinėms varžyboms (ilgai distancijai), kurios buvo numatytos sekmadienį. Tuo tarpu sekmadienio rytas buvo puikus: trasą per naktį buvo patraukęs šaltukas, kritulių ir vėjo neliko. Todėl visi, kas neišsigando atvažiuoti į varžybas, tikėtina buvo patenkinti, o kai kurie, galbūt, net maloniai nustebinti. Varžybos vyko LŽSC 7,5 km trasoje. Pagrindinėse lenktynėse vyrai varžėsi 30 km distancijoje, moterys - 22,5 km. Mėgėjai savo jėgas išmėgino įveikdami 15 km trasą.

Vyrų tarpe pirmąją vietą laimėjo buvęs biatlonininkas Karolis Zlatkauskas. Antrąją - svečias iš Lenkijos Daniel Žamojtuk, trečiąją - Ričardas Katkevičius. Tarp moterų stipriausia buvo biatlono rinktinės narė Natalija Kočergina, anta - jos komandos draugė, iš Olimpiados ką tik grįžusi, Gabrielė Leščinskaitė, trečia - Ramunė Arlauskienė.

Mėgėjų 15 km distancijoje stipriausia tarp moterų buvo orientacininkė Ieva Gapšytė ir buvęs biatlonininkas Viacelav Rumiancev.

Nugalėtojai ir prizininkai išsidalino prizus kurių vertė daugiau kaip 1000 eur. Prizus įsteigė lygumų slidinėjimo inventoriaus importuotojas Lietuvoje - UAB Pramogų slėnis (SKIGO.LT)

Visi Skigo Maratono rezultatai

Tag: varžybos
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Nustatymai

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in