Naujienų paieška

Rekordas! Vytautas Strolia biatlono pasaulio taurėje - 4-as!

Publikuotas2022-01-13

Anykštėnas Vytautas Strolia tęsia itin sėkmingą pasirodymą šių metų biatlono pasaulio taurės etapuose. Šiandien, Sausio 13 d. Vytautas pasiekė asmeninį ir nepriklausomos Lietuvos rekordą - Rupoldinge vykusiame Biatlono pasaulio taurės etape Sprinto rungtyje iškovojo 4-ą vietą. Vytautas šaudykloje neklydo ir iki medalio pritrūko vos 1,5 s.

Nugalėjo šaudykloje neklydęs prancūzas Fillon Maillet. Antras taip pat taikliai šaudęs Vokietis Doll Benedikt (+7,2 s.). Trečią vietą iškovojo ir lietuvį Vytautą Strolią 1,5 s. aplenkė kartą šaudykloje suklydęs Baltarusijos atstovas Smolski Anton (+32,1 s.).

Kitiems Lietuvos biatlonininkams sekėsi kiek kukliau: Karolis Dombrovskis liko už 60-uko ribos ir į sekmadienio 12,5 km persekiojimo lenktynes nepateko  - 69 vieta, +2:05,2 min, 2 baudos. Tomas Kaukėnas užėmė 100-ąją (+3:00,1, 4 baudos), o Linas Banys - 17-ą vietą (+3:22,8, 2 baudos) tarp 114 finišavusių sportininkų.