Naujienų paieška

Pirmosios tarptautinės biatlono varžybos Lietuvoje

Publikuotas2021-10-07

Biatlonininkai pagaliau gali džiaugtis- atnaujintoje šaudykloje kuri atitinka visus reikalavimus gali vykti netik šalies čempionatas bet ir tarptautinės biatlono varžybos. Š. m spalio 2-3 dienomis Ignalinoje pirmą kartą nepriklausomoje Lietuvoje įvyko Tarptautinės biatlono varžybos - Baltijos taurė-vasaros biatlonas.

Varžybose dalyvavo jaunieji sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Lenkijos.

Šeštadienį vyko sprinto rungtis, vyriausioje vaikinų grupėje triumfavo Lietuvis Maksimas Fominas šaudykloje suklydęs 3 kartus, antroji vieta atiteko Estijos sportininkui (2 baudos ratai), trečias liko Ignalinietis Jokūbas Mačkinė (7 naudos ratai).
Vyriausių merginų grupėje debiutavo ir triumfavo naujoji Lietuvos biatlono rinktinės narė Lidija Žurauskaitė (2 baudos ratai), antroji vieta atiteko Estijos sportininkei (3 baudos ratai), trečioje vietoje liko Lietuvė Sara Urumova (1baudos ratas).
Persiokiojimo rungtyje vyriausių sportininkų grupėje nugalėtojų pakyla išliko ta pati, nugalėjo Maksimas Fominas (3 baudos ratai), Estijos atstovas (4 baudos ratai) ir Jokūbas Mačkinė (10 baudos ratų).
Merginų grupėje nugalėjo Lidija Žurauskaitė ( 8 baudos ratai), 2- Estijos sportininkė (5 baudos ratai), 3- Sara Urumova (5 baudos ratai).
Merginų W19 grupėje nugalėjo Estijos atstovė (3 baudos ratai) antroji vieta atiteko mūsų šalies sportininkei Marijai Kresik (3 baudos ratai) 3-oji liko Latvijos sportininkė (4 baudos ratai).