Naujienų paieška

Svarbi informacija perkantiems SKIGO.LT - kaip įsigyti greičiau.

Publikuotas2021-02-04
Svarbi informacija perkantiems SKIGO.LT - kaip įsigyti greičiau.

Informuojame, kad dėl maksimalaus apkrovimo, pekių užsakymai apdorojami su kelių dienų vėlavimu. Be to, atsiprašome visų tų, kurie nori mūsų dėmesio pakonsultuojant dėl įsigyjamo inventoriaus telefonu - to padaryti nespėjame. Tačiau jums atlikus užsakymą, jei pastabose nurodysite savo ūgį, svorį ir maksimalų biudžetą komplektui bei šiek tiek papildomos informacijos identifikuojančios jūsų poreikius (slidinėsite laukais ar vėžėmis, klasikiniu ar laisvu stiliumi ir t.t.) su jumis susisieksime ir prieš išsiunčiant galutinai suderinsime jūsų užsakymą.

Taip pat, Informuojame, kad dėl pirkėjų daromų pakeitimų ar papildomų pirkimų atsimant prekes, atsirado neatitikimų sistemoje (labiausiai tikėtinos klaidos - batų segmente).  Labai prašome pirkėjų kantrybės.
Tuo tarpu šiandien gavome Peltonen slidžių ir Skigo lazdų papildymą. Taip pat atkeliavo Redcreek slidžių šepečių siunta slidžių servisams. Rytoj atvyksta didelė slidžių apkaustų siunta.

Įvertinant pandeminę situaciją, siekiant užtikrinti saugumą, užsakytų prekių atsiėmimas laikinai vykdomas adresu perkūnkiemio g. 7, požeminiame parkinge: iškabos nėra, įėjimas nuo sankryžos pusės (įėjus pasukti į kairę, ir už pertvaros - į dešinę). Prie durų stovi automobilis su stogo bagažine ir skigo.lt atributika. Neradus skambinti tel. 8 660 00005. Labai prašome šiuo numeriu neskambinti nesant būtinybei. Dėkojame už supratingumą.

Užsakius prekes ir jas apmokėjus, jų atsiimti galima atvykti jau tą pačią dieną (nepaisant to, kad užsakymo statusas nepasikeitė). Prekės darbp dienomis dienomis išduodamos  nuo 11 iki 18 val. (daugeliu atveju gerokai ilgiau). Šeštadienį prekės išduodamos nuo 10 iki 14 val.

Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Nustatymai

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in