Nemokamos lygumų slidinėjimo treniruotės Vilniuje kiekvieną pirmadienį

Publikuotas2018-02-11
Nemokamos lygumų slidinėjimo treniruotės Vilniuje kiekvieną pirmadienį
Kviečiame visus, norinčius išmokti važinėti lygumų slidėmis ar patobulinti savo slydimo techniką. Užsiėmimai vyks iki žiemos pabaigos - kol išliks sniego danga. Užsiėmimai nemokami!
Užsiėmimus veda buvęs slidininkas, Lietuvos slidinėjimo čempionatų prizininkas ir Pasaulio čempionato dalyvis, o dabar - klasikinių slidinėjimo maratonų mėgėjas - Marijus Rindzevičius.
Į treniruotę atsinešti reikia savo ar išsinuomotą inventorių, t.y.:
- klasikinio stiliaus arba laisvo stiliaus slides su apkaustais (jei nuomositės, venkite plačių ir sunkių slidžių - jos treniruotėms netinka)
- lygumų slidinėjimo batai (pasitikrinkite dar prieš ateinant ar jie tinka prie jūsų slidžių apkaustų)
- lygumų slidinėjimo lazdos
Jei numatytos treniruotės metu prognozuojamos itin nepalankios oro sąlygos, treniruotės dažniausiai keičiamos į specializuotos jėgos, greičio, bėgimo ar kitokio pobūdžio treniruotes (tokiu atveju pasiimkite sportbačius). Apie tai pranešime šiame profilyje. Informacija taip pat skelbiama www.skigo.lt
Treniruotės laikas - pirmadieniais nuo 18.00 val. (atvykti pageidautina 15 min anksčiau ir 18.00 būti jau apšilus).
Treniruotės vieta - dažniausiai Vingio parkas. Susitikimo vieta - šiaurinis estrados kampas. Tačiau vieta gali keistis - sekite informaciją VšĮ Grynam Ore facebook profilyje (taip pat kas savaitę pasistengsime pateikti aktualią treniruočių informaciją šiame pranešime).

Norintys dalyvauti treniruotėse apie tai prašomi  pranešti spaudžiant FB'e "Dalyvauju". O prieš atvykstant į konkretaus pirmadienio treniruotę, renginio komentaruose Facebooke (arba el. p. marijus{eta}skigo.lt) parašykite, kad atvyksite (pageidautina bent jau išvakarėse).

Tik registruoti dalyviai gaus aktualią informaciją apie būsimos terniruotės vietą, laiką ar pobūdį. Nepranešę iš anksto, bet atvykę į treniruotę asmenys mūsų gali paprasčiausiai nerasti.
Užsiėmimus organizuoja VšĮ Grynam Ore kartu su www.skigo.lt.
Kontaktai pasiteiravimui: tel. 865905057.
Artimiausia treniruotė kovo 5 d. 18 val. Vingio parke. Susitikimo vieta - prie estrados šiaurinio kampo.
Nuo kovo 12 d. nemokamas treniruotes keičia individualios pirmadienės lygumų slidinėjimo treniruotės - jas ves 2 treneriai vienu metu. Maks dalyviu skaičius - 10 žm. Minimalus dalyvio mokestis - 5 eur./žm
Susijusios naujienos
Susijusios prekės
Rašyti komentarą
Leave a Reply
Prašome prisijungti, jei norite rašyti komentarą.

Settings

Menu

Create a free account to use wishlists.

Sign in