Čia pateikiami tik įveikusiųjų visą pasirinktą distanciją laikai

Vieta
Nr.
Dalyvis
Gim.metai
Gr.
Vieta Gr.
Klubas
Rezultatas
Diplomas
1
59
Karolis Zlatkauskas
1985
V
1
SK Vlimeksas
2:19:03
2
14
Stepan Terentjev
1996
V
2
Visagino SC
2:19:04
3
34
Lukas Jakeliūnas
1992
V
3
LOSC
2:19:39
4
4
Marijus Butrimavičius
1982
V
4
SK "Mohikanai"
2:22:40
5
33
Vytautas Strolia
1992
V
5
LOSC
2:23:04
6
57
Andrzej Honczar
1976
V
6
DreamSkiTeam
2:24:01
7
9
Marijus Rindzevičius
1980
V
7
SKIGO.LT
2:24:23
8
29
Julius Kardelis
1995
V
8
IKSC
2:26:39
9
48
Svajūnas Ambrazas
1967
V40
1
S-Sportas
2:28:26
10
18
Timofej Kaznačenko
1969
V40
2
Visagino SC
2:30:28
11
1
Dainius Kiela
1972
V40
3
S-Sportas
2:35:02
12
31
Ramunas Svedas
1968
V40
4
 
2:36:05
13
53
Simonas Narvydas
1983
V
9
SK Mohikanai
2:36:32
14
17
Donatas Mickus
1986
V
10
S-Sportas
2:37:22
15
10
Edvardas Ščerbavičius
1981
V
11
Fortūna
2:38:11
16
43
Andrius Pošiūnas
1988
V
12
SK Gavaitas
2:41:22
17
40
Marcin Szlegier
1975
V
13
Sejny
2:41:53
18
47
Artiom Serdiukov
1996
V
14
SK Favoritas
2:42:08
19
6
Bronislavas Cicėnas
1952
V60
1
LŽSC
2:43:45
20
62
Dainius Mačiulis
1980
V
15
S-Sportas
2:45:19
21
60
Viaceslav Rumiancev
1974
V
16
SK Favoritas
2:46:36
22
58
Vladas Suslavičius
1958
V50
1
SPGV
2:47:21
23
8
Hubert Paszkowski
1974
V
17
GUTZY.EU
2:47:41
24
13
Andrius Leškevičius
1980
V
18
SK Vilimeksas
2:47:47
25
44
Kipras Daugirdas
1996
V
19
SK Vilimeksas
2:47:47
26
2
Valerijus Semionovas
1962
V50
2
Dusetos
2:50:12
27
55
Raimundas Guoga
1965
V40
5
SK Viksvojis
2:50:51
28
21
Petras Milašius
1950
V60
2
Zarasai
2:51:54
29
45
Arūnas Daugirdas
1966
V40
6
SK Vilimeksas
2:52:21
30
38
Igor Balickij
1968
V40
7
Viagino SC
2:52:50
31
36
Mindaugas Dinda
1955
V50
3
Dainava
2:54:08
32
24
Laimonas Čaplikas
1974
V
20
Memphis Grizzlies
2:55:23
33
7
Dominik Skomorowski
1974
V
21
GUTZY.EU
2:58:45
34
20
Alexander Fedotenkov
1959
V50
4
 
2:58:52
35
30
Mindaugas Stulgys
1980
V
22
SK Gavaitis
3:02:46
36
11
Tautvydas Žilinskas
1971
V
23
IOSK Būdakalnis
3:06:53
37
5
Sergej Sokolovskij
1959
V50
5
NOVEL
3:13:13
38
35
Marius Astrauskas
1984
V
24
OSK Sakas
3:14:03
39
64
Igoris Bondorovas
1968
V40
8
Vilniaus policija
3:16:41
40
12
Vytautas Jakštys
1990
V
25
Lėvuo
3:20:19
41
66
Aurelijus Dvelys
1988
V
26
S-Sportas
3:32:10
42
41
Evaldas Jadenkus
1970
V40
9
OK Fortūna
3:32:38
43
73
Vasilijus Ivanovas
1956
V50
6
 
3:42:54
44
72
Mindaugas Strumskis
1963
V40
10
Perkūnas OK
3:49:26
45
22
Arkadij Balakin
1945
V60
3
Novel
3:51:35
46
15
Silvestras Tamutis
1975
V
27
123
3:53:49
47
32
Leonidas Šliavas
1956
V50
7
Kėdainiai
3:54:19
48
27
Saulius Čalkevičius
1985
V
28
 
4:21:25
1
97
Ingrida Ardišauskaitė
1993
M
1
LOSC-Utenos DSC
1:34:33
2
79
Marija Kaznačenko
1993
M
2
Visagino SC
1:35:42
3
90
Gabrielė Leščinskaitė
1996
M
3
SK Vilimeksas
1:35:43
4
87
Kristina Kazlauskaitė
1995
M
4
Viesulas
1:38:29
5
76
Kristina Masevičiūtė
1983
M
5
SK Mohikanai
1:39:28
6
78
Ramunė Arlauskienė
1973
M
6
IOSK Būdakalnis
1:42:17
7
75
Lina Kreivėnaitė
1988
M
7
LSU
1:42:17
8
80
Neda Bukovskytė
1997
M
8
Utenos DSC
1:44:27
9
96
Julija Kaznačenko
1972
M40
1
s/k Snaigė
1:46:30
10
95
Algirda Zaliauskaitė
1994
M
9
SK ,,Gavaitis"
1:52:17
11
93
Ainė Ambrazienė
1972
M40
2
S-Sportas
1:54:10
12
98
Aistė Traubienė
1974
M
10
Fortūna OK
1:57:35
13
88
Jurgita Krinickienė
1981
M
11
 
1:59:03
14
83
Vaiva Laurutytė
1996
M
12
SK Gavaitis
2:01:12
15
85
Vilija Revaitė
1993
M
13
SK Gavaitis
2:02:23
16
99
Asta Januškevičienė
1977
M
14
OK Fortūna
2:02:58
17
92
Jolanta Morozovienė
1969
M40
3
Trakai
2:06:53
18
84
Dovilė Makselytė
1995
M
15
SK Gavaitis
2:09:17
19
89
Viktorija Barinova
1968
M40
4
Visaginas
2:14:36
20
82
Vilma Paškevičienė
1975
M
16
Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras
2:23:42
21
91
Jūratė Kančauskienė
1960
M50
1
 
2:52:00
22
47111
Vilma Narkauskienė
 
M40
5
 
4:04:35
1
56000
Tautvydas Strolia
1995
VMEG
1
IKSC
0:56:58
2
28000
Dmitrij Byckov
1995
VMEG
2
Visagino SC
0:57:33
3
73000
Ruslanas Nikitinas
1991
VMEG
3
Ignalinos KSC
0:58:13
4
8000
Aurimas Bučelis
1976
VMEG
4
SK Vilimeksas
0:59:01
5
124000
Rokas Pukenis
1995
VMEG
5
Viesulas
0:59:48
6
133000
Krzystof Malkinski
1995
VMEG
6
Seinai
0:59:49
7
103000
Linas Banys
1998
VMEG
7
Vėtrungė
1:00:37
8
100000
Vladas Banys
1996
VMEG
8
Vėtrungė
1:01:12
9
125000
Eligijus Strazdas
1995
VMEG
9
Viesulas
1:02:15
10
132000
Pawel Pokutko
1996
VMEG
10
Seinai
1:02:51
11
112000
Adam Mikelevič
1996
VMEG
11
VRSSM
1:02:54
12
54000
Vladislav Finažonok
1996
VMEG
12
IKSC
1:03:24
13
74000
Rokas Vaitkus
1998
VMEG
13
ŠJTC/OSK Sakas
1:03:42
14
119000
Marijan Kačanovski
1957
VMEG
14
VRSSM
1:03:42
15
85000
Daumantas Jurgis Petrovas
1997
VMEG
15
SK Gavaitis-Sietyno SM
1:04:11
16
6111
Nadežda Derendiajeva
1999
MMEG
1
SK „Favoritas“
1:04:20
17
53000
Deividas Kliševičius
1997
VMEG
16
IKSC
1:04:30
18
97000
Bronius Vitkūnas
1965
VMEG
17
Vėtrungė
1:04:33
19
113000
Radoslav Aleksandrov
1996
VMEG
18
VRSSM
1:04:37
20
96000
Vadim Korobov
1997
VMEG
19
Visagino SC
1:04:53
21
60000
Povilas Cicėnas
1996
VMEG
20
Oriens, Panevėžio KKSC
1:05:55
22
122000
Darius Vosylius
1967
VMEG
21
SK Vilimeksas
1:06:04
23
127000
Ąžuolas Bajoravičius
1999
VMEG
22
Viesulas
1:06:18
24
88000
Kotryna Vitkūnaitė
1996
MMEG
2
Vėtrungė
1:06:19
25
20111
Vasilij Derendiajev
1997
VMEG
23
SK „Favoritas“
1:06:19
26
44000
Ignas Gaižiūnas
1994
VMEG
24
Oriens
1:06:36
27
82000
Ignas Ambrazas
1999
VMEG
25
S-Sportas
1:06:48
28
111000
Pranas Mockus
1962
VMEG
26
SK Gavaitis
1:06:52
29
104000
Vygintas Saldukas
1964
VMEG
27
OSK Oriens
1:07:54
30
95000
Arvydas Linkevičius
1994
VMEG
28
Visagino SC
1:08:25
31
52000
Aidas Žigilėjus
1996
VMEG
29
SK Gavaitis
1:08:31
32
123000
Silvija Adomonytė
1997
MMEG
3
Viesulas
1:08:34
33
33000
Rimantas Cicėnas
1962
VMEG
30
OSK Oriens
1:08:47
34
17111
Rolandas Orda
1969
VMEG
31
S-Sportas
1:09:14
35
29000
Daniil Kac
1997
VMEG
32
Visagino SC
1:09:19
36
84000
Svajūnas Pajaujis
1984
VMEG
33
OSK Lėvuo
1:09:25
37
45000
Mykolas Mačiulis
1987
VMEG
34
Rezervai
1:09:44
38
7111
Indrė Kukenė
1984
MMEG
4
FK Pionieriai
1:10:02
39
110000
Robert Sadowski
1967
VMEG
35
Osiris
1:10:34
40
19000
Andžej Jakeliūnas
1983
VMEG
36
Viešojo saugumo tarnyba
1:10:53
41
61000
Vladislav Šatravka
1999
VMEG
37
Visagino SC
1:11:00
42
114000
Hubert Ponsevičius
1996
VMEG
38
VRSSM
1:11:12
43
21000
Dainius Miežys
1964
VMEG
39
SOS vaikų kaimas
1:11:36
44
102000
Saulius Garnelis
1973
VMEG
40
 
1:12:00
45
149000
Eduard Novičenko
1983
VMEG
41
Zarasai
1:12:21
46
99000
Kasparas Šulčys
2000
VMEG
42
Sietyno SM
1:12:26
47
94000
Viktor Čaplinskij
1991
VMEG
43
Visagino SC
1:13:02
48
90000
Jolanta Šulčienė
1973
MMEG
5
Perkūnas OK
1:13:03
49
22000
Andrius Jasiūnas
1979
VMEG
44
OSK Šilas
1:13:15
50
101000
Vilmantas Jakniūnas
1996
VMEG
45
Vėtrungė
1:13:26
51
89000
Rūta Banytė
1997
MMEG
6
Vėtrungė
1:13:27
52
35000
Valentin Kaznačenko
1999
VMEG
46
Visagino SC
1:13:53
53
37111
Alina Tuzikaitė
1998
MMEG
7
Visagino SC
1:13:56
54
2111
Greta Stankevičiūtė
1997
MMEG
8
SK ,,Gavaitis"
1:14:00
55
63000
Tautvydas Valiukas
1960
VMEG
47
 
1:14:15
56
42
Paulius Markovas
1990
VMEG
48
 
1:14:29
57
16000
Žilvinas Rinkevičius
1973
VMEG
49
 
1:14:49
58
28111
Jonas Mačionis
1987
VMEG
50
OSK Takas
1:14:56
59
32111
Darius Kriukas
1972
VMEG
51
OK Perkūnas
1:15:04
60
18000
Georgijus Kozlovas
1968
VMEG
52
SK Viksvojis
1:15:19
61
118000
Romanas Mikelevičius
1964
VMEG
53
Padangių gėlės
1:15:19
62
40111
Donatas Marganavičius
1999
VMEG
54
SK "Viesulas"
1:15:37
63
23000
Henrikas Baranovskis
1966
VMEG
55
SK Vilimeksas
1:16:22
64
29111
Viktoras Lukaševičius
1984
VMEG
56
 
1:16:26
65
130000
Angelika Jodzis
1996
MMEG
9
Seinai
1:16:32
66
24000
Henrikas Vaiciukevičius
1959
VMEG
57
 
1:16:57
67
137000
Kornelija Kolosovaitė
1999
MMEG
10
Utenos DSC
1:17:54
68
31111
Alvydas Varnas
1945
VMEG
58
SK "Mohikanai"
1:18:04
69
20000
Darius Pečiūra
1964
VMEG
59
OSK "Perkūnas
1:18:42
70
46000
Martynas Dobilinskas
1983
VMEG
60
SKIGO.LT
1:18:58
71
5000
Remigijus Arlauskas
1970
VMEG
61
IOSK Būdakalnis
1:19:01
72
140000
Leonas Pūras
1997
VMEG
62
Utenos DSC
1:19:18
73
39000
Alfredas Vaitkus
1952
VMEG
63
BULLS BIKES
1:19:20
74
50000
Ričardas Armonavičius
1976
VMEG
64
F.T.W
1:19:37
75
27111
Linas Poznanskas
1978
VMEG
65
OK Labirintas
1:20:03
76
46111
Kazimieras Milašius
1949
VMEG
66
Lietuvos edukologijos universitetas
1:20:06
77
17000
Saulius Urbanas
1969
VMEG
67
OK "Perkūnas"
1:20:09
78
11000
Lina Jakeliūnienė
1986
MMEG
11
Impuls
1:20:54
79
87000
Julija Plesovskaja
1997
MMEG
12
Visagino SC
1:20:55
80
121000
Julius Dauderis
1982
VMEG
68
Krantas
1:21:00
81
55000
Valerij Gusev
1974
VMEG
69
 
1:21:11
82
107000
Vadim Čižys
1974
VMEG
70
 
1:21:17
83
8111
Judita Traubaitė
2000
MMEG
13
Fortūna OK
1:21:30
84
47000
Roma Puišienė
1976
MMEG
14
IOSK Būdakalnis
1:21:50
85
50111
Vytautas Tutkus
1958
VMEG
71
SK "Viesulas"
1:21:53
86
81000
Tomas Klicner
1969
VMEG
72
S-Sportas
1:22:14
87
33111
Artūras Gapšys
1972
VMEG
73
Judsys
1:22:26
88
51000
Jaunius Bagdonas
1968
VMEG
74
 
1:22:31
89
12000
Miglė Sušinskaitė
1999
MMEG
15
SK Gavaitis-Sietyno SM
1:22:33
90
46
Romas Jasinskas
1944
VMEG
75
Rambynas
1:22:42
91
76000
Ignas Lažinskas
1949
VMEG
76
VSK
1:23:02
92
106000
Sergej Timochin
1967
VMEG
77
 
1:23:18
93
80000
Gediminas Ranonis
1978
VMEG
78
Fortūna
1:24:21
94
10000
Karolina Sakalauskaitė
1998
MMEG
16
SK Gavaitis-Sietyno SM
1:25:25
95
147000
Karolis Mickevičius
1957
VMEG
79
Vaišniūnai
1:26:47
96
36000
Mantas Pocevičius
1980
VMEG
80
 
1:27:08
97
18111
Gediminas Vachteris
1987
VMEG
81
S-Sportas
1:27:14
98
39111
Renata Marganavičiūtė
1997
MMEG
17
SK "Viesulas"
1:27:53
99
86000
Laimonas Rojus
1988
VMEG
82
S-Sportas
1:28:08
100
6000
Stasys Bagvilas
1948
VMEG
83
Stajeris
1:29:18
101
30000
Aleksandr Sorokin
1981
VMEG
84
Olympic
1:30:02
102
72000
Jonas Makūnas
1953
VMEG
85
Rambynas
1:30:03
103
4111
Vytautas Čepliejus
1985
VMEG
86
Individualiai
1:30:12
104
93000
Rimantas Dauderis
1959
VMEG
87
Krantas
1:30:21
105
144000
Saulius Skrebelis
1971
VMEG
88
 
1:30:38
106
1111
Aistė Morkvėnaitė
2001
MMEG
18
Utenos DSC
1:30:46
107
43111
Deivydas Puodžiūnas
1996
VMEG
89
SK "Viesulas"
1:31:18
108
128000
Artūras Česnavičius
1974
VMEG
90
Greitos sraigės
1:31:41
109
41111
Gytis Gelčys
1999
VMEG
91
SK "Viesulas"
1:33:19
110
49000
Gita Malinauskaitė
1998
MMEG
19
IKSC
1:33:29
111
136000
Andrius Šimkus
1972
VMEG
92
Green Team
1:33:55
112
142000
Eduardas Salanginas
1968
VMEG
93
 
1:34:00
113
7000
Deividas Pipiras
1998
VMEG
94
SK "Viesulas"
1:34:06
114
77000
Alfonsas Kančauskas
1958
VMEG
95
 
1:34:42
115
116000
Janas Jacevičius
1964
VMEG
96
 
1:35:00
116
27000
Žilvinas Sušinskas
1969
VMEG
97
Fortūna OK
1:36:50
117
105000
Andžej Radzevič
1986
VMEG
98
Vilniaus Policija
1:37:01
118
78000
Gediminas Veloniškis
1959
VMEG
99
 
1:37:07
119
91000
Vaida Reinartaitė
1975
MMEG
20
OK Fortūna
1:37:51
120
66000
Vaidotas Baužys
1983
VMEG
100
Kašalotai
1:38:04
121
65000
Rasa Ivanauskaitė
1979
MMEG
21
OK Ąžuolas
1:38:37
122
98000
Steponas Vetkinas
1998
VMEG
101
Vėtrungė
1:39:17
123
2000
Dainius Zarauskas
1972
VMEG
102
Umarai SP
1:39:33
124
62000
Anastasija Sapožnikova
1999
MMEG
22
Visagino SC
1:39:54
125
139000
Mindaugas Šliavas
1976
VMEG
103
XPRO
1:40:03
126
16111
Tomas Maroščikas
1980
VMEG
104
Individualiai
1:40:24
127
59000
Jonė Makauskienė
1961
MMEG
23
Stajeris
1:40:56
128
69000
Tomas Eidukevičius
1977
VMEG
105
TEArchitecture.com
1:41:44
129
41000
Vida Bumelytė
1981
MMEG
24
OK Ąžuolas
1:43:15
130
42111
Aidas Puodžiūnas
1998
VMEG
106
SK "Viesulas"
1:44:09
131
134000
Aurelijus Umantas
1968
VMEG
107
 
1:44:34
132
57000
Vilius Kaminskas
1972
VMEG
108
 
1:46:39
133
120000
Arūnas Rutkauskas
1959
VMEG
109
Dviratai
1:47:16
134
135000
Algirdas Striūka
1960
VMEG
110
OK Ąžuolas
1:47:21
135
25111
Žilvinas Kudelis
1969
VMEG
111
OSK Jalle
1:47:32
136
14111
Erikas Petelis
1977
VMEG
112
 
1:48:22
137
40000
Lina Balčiūnaitė
1981
MMEG
25
OSK Takas
1:48:35
138
145000
Vilius Gasiukevičius
1969
VMEG
113
 
1:48:40
139
68000
Vytautas Vaičiulis
1981
VMEG
114
FK Pionieriai
1:49:03
140
79000
Rasius Janukaitis
1976
VMEG
115
BlogamOre
1:49:49
141
15111
Tomas Jasinevičius
1981
VMEG
116
Baltu lokys
1:51:30
142
30111
Juozas Lukaševičius
1953
VMEG
117
 
1:52:18
143
36111
Agnė Amontaitė
1981
MMEG
26
S-Sportas
1:54:12
144
3000
Jonas Jurgaitis
1975
VMEG
118
Santa
1:55:23
145
43000
Vytautas Garalius
1948
VMEG
119
 
1:55:38
146
37000
Justinas Noreika
1988
VMEG
120
dawaj dawaj
1:56:01
147
26111
Audrius Miežys
1962
VMEG
121
Verkiai
1:56:27
148
24111
Mindaugas Kudelis
1989
VMEG
122
OSK Jalle
1:56:47
149
131000
Paulius Stravinskas
1989
VMEG
123
Greitos sraigės
1:59:50
150
70000
Loreta Litvinaitė
1978
MMEG
27
Fortūna
1:59:59
151
48111
Audrius Jurgelevičius
 
VMEG
124
 
2:01:36
152
14000
Diana Laškienė
1971
MMEG
28
 
2:01:39
153
67000
Jonas Špūras
1956
VMEG
125
Santariškės
2:03:51
154
49111
Aivaras Sakalas
1979
VMEG
126
 
2:04:48
155
26000
Rimvydas Aleksejūnas
1984
VMEG
127
 
2:05:17
156
34111
Dovydas Sankauskas
1978
VMEG
128
Lieknėjimo Akademija
2:05:18
157
109000
Linas Liktorius
1986
VMEG
129
dawaj dawaj
2:09:23
158
13000
Kira Jovaišienė
1984
MMEG
29
 
2:11:57
159
92000
Urtė Padaigaitė
1989
MMEG
30
Vilniaus universiteto žygeivių klubas
2:15:29
160
12111
Roma Baleišienė
1956
MMEG
31
Devyni
2:20:02
161
22111
Mantas Kukenys
1982
VMEG
130
FK Pionieriai
2:22:19
162
83000
Domantas Stankus
1994
VMEG
131
 
2:27:58
163
71000
Ingrida Stankutė
1988
MMEG
32
 
2:28:29
164
28
Skaistė Velaitytė
1979
MMEG
33
BlogamOre
2:38:15
165
25000
Indrė Razvanovičiūtė
1985
MMEG
34
Montis Magis
2:40:08
166
10111
Andrius Petrauskas
1975
VMEG
132
 
2:50:24
167
45111
Alla Gariunova
1977
MMEG
35
 
2:50:57
168
44111
Denis Dubinin
1976
VMEG
133
 
2:51:50
169
35111
Lina Smaidrytė
1984
MMEG
36
Lieknėjimo Akademija
3:00:17
170
34000
Marija Členova
1979
MMEG
37
 
3:02:16
171
1000
Algirdas Sekonas
1950
VMEG
134
 
3:03:06
172
11111
Daiva Petelienė
1980
MMEG
38
 
3:04:43
173
9111
Laima Miežienė
1963
MMEG
39
Verkiai
3:17:22

Pilni galutiniai rezultatai su tarpiniais laikais patalpinti slidinėjimo renginių kalendoriuje
Nuotraukas iš SKIGO Maratono rasite čia bei Facebook: http://www.facebook.com/events/125668900948920/

Settings

Menu

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in