skigo

Produktai

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis
Prekių: 0 vnt.

Baidarių nuoma aktyviems žmonėms


Baidarių žygiai ištisus metus  www.baidariuslenis.lt
 

Naujienlaiškių užsakymas

El. paštas
Kokia yra antroji raidė žodyje image

Info lygumų slidinėjimo fanatikams!

Šioje naujoje skiltyje skelbiama informacija tiems, kas nori tobulinti savo lygumų slidinėjimo įgūdžius: treniruočių pavyzdžiai, patarimai, individualiai dirbančių trenerių kontaktai ir t.t. Jei turite įdomios medžiagos - pasidalinkite su mumis el. paštu pramogu_slenis {eta} skigo.lt!
Taip pat renkame informaciją apie Lietuvos vietas, kuriose esant pakankamai sniego dangai yra tinkamos sąlygos slidinėti (daugiau ar mažiau paruoštos trasos), ar vasarą važinėti riedslidėmis.

Lygumų slidinėjimo trasos Lietuvoje
Riedslidžių trasos Lietuvoje
Slidininko treniruotės
Slidžių tepimo patarimai

Kur galima slidinėti?
Vilnius:
- karoliniškių miškas
- Rokantiškės, senoji biatlono trasa (pažengusiems)
- Liepkalnio trasa (pažengusiems)
- Jomanto parkas
- Vingio parkas
- Verkių dviračių takas
- Žirmūnų dviračių takas
Kaunas:
- Kleboniškių miškas
- Ažuolynas

Klaipėda:
-
Slidinėjimo trasų būklė - interaktyvi info yra čia.

Riedslidėms tinkamos trasos Lietuvoje:
Vilnius:
- Dviračių takas palei Nerį Žirmūnuose nuo Šilo tilto iki Verkių g. Tako ilgis virš 3,5 km. Yra 2 lengvi pakilimai. Automobilį patogiausia pasistatyti ties Verkių g. arba prie Šilo tilto.
- Valakampiai: ratu Valakupių, Svajonių, Grybautojų, Rato ir Lakštingalų gatvėmis. Yra 2 pakilimai. Rato ilgis 5 km.
- Vingio parkas. Galimi ratukai nuo 500 m iki 5 km. Yra 2 pakilimai.
Kaunas:
- Panemunės dviračių takas
- Šalia raudondvario pl.
Anykščiai:
- Dviračių takas Anykščiai-Niūronys (nerekomenduojama rudenį, kai krenta lapai)
- Kelias Burbiškis-Mačionys. 6 km ilgio raižyta atkarpa.
Ignalina:
- Lietuvos žiemos sporto centro riedučių trasa. Ratai nuo 500 m. iki 7,5 km. Su sunkiais pakilimais. Pirmą kartą važiuojantiems rekomenduojame būti itin atsargiems ir atsiklausti LŽSC administracijos kur jums geriau važiuoti pagal jūsų pasiruošimo lygį.
Klaipėda-Palanga:
Dviračių takas Klaipėda-Palanga

Jei žinote čia nepaminėtą vietą, tinkamą važinėti riedslidėmis jūsų mieste, praneškite mums ir tikėtina kad joje greitu laiku sutiksite daugiau bendraminčių!:)

Slidininko specializuotos jėgos stiprinimas:


Praktiški rusų trenerio patarimai


Švedų žiemos sporto tyrimų centro video.Svarbu! Treniruotis atmestinai negalima - net ir pradedantysis slidininkas turi galvoti apie tai, kaip taisyklingai atlikti pratimą ir suformuoti taisyklingą judesio atlikimo techniką. Mechaniškų treniruočių metu suformuotas judesys ateityje trukdys ne tik siekti gerų rezultatų (nes neefektyviai bus panaudojama energija judesiui atlikti), bet ir didins traumų riziką. Neteisingai suformuota judesį ateityje būna itin sunku ištaisyti, paprastai tam vėliau kantrybės neužtenka nei treneriui nei sportininkui..:)

Slidinėjimo treneriai Vilniuje
  1. Vilniuje slidinėjimo treniruotes vaikams ir suaugusiems veda vienas geriausių nepriklausomos Lietuvos slidininkų, keturių Žiemos Olimpiadų dalyvis ir daugkartinis Lietuvos čempionas Ričardas Panavas. Norintys patobulinti savo slidinėjimo įgūdžius ar išmokyti slidinėjimo vaikus, kreipkitės į trenerį šiais kontaktais: tel. 8 674 51933 arba el. p. ricardas.panavas {eta} gmail.com. www.valia.lt.
  2. Nemokamas riedslidžių ir slidinėjimo treniruotes kiekvieną pirmadienį organizuoja VšĮ Grynam ore kartu su www.skigo.lt. Sekie informaciją VšĮ Grynam Ore Facebook profilyje