skigo

Produktai

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis
Prekių: 0 vnt.

Baidarių nuoma aktyviems žmonėms


Baidarių žygiai ištisus metus  www.baidariuslenis.lt
 

Naujienlaiškių užsakymas

El. paštas
Kokia yra antroji raidė žodyje image

Čia pateikiami tik įveikusiųjų visą pasirinktą distanciją laikai

Vieta
Nr.
Dalyvis
Gim.metai
Gr.
Vieta Gr.
Klubas
Rezultatas
Diplomas
1
59
Karolis Zlatkauskas
1985
V
1
SK Vlimeksas
2:19:03
2
14
Stepan Terentjev
1996
V
2
Visagino SC
2:19:04
3
34
Lukas Jakeliūnas
1992
V
3
LOSC
2:19:39
4
4
Marijus Butrimavičius
1982
V
4
SK "Mohikanai"
2:22:40
5
33
Vytautas Strolia
1992
V
5
LOSC
2:23:04
6
57
Andrzej Honczar
1976
V
6
DreamSkiTeam
2:24:01
7
9
Marijus Rindzevičius
1980
V
7
SKIGO.LT
2:24:23
8
29
Julius Kardelis
1995
V
8
IKSC
2:26:39
9
48
Svajūnas Ambrazas
1967
V40
1
S-Sportas
2:28:26
10
18
Timofej Kaznačenko
1969
V40
2
Visagino SC
2:30:28
11
1
Dainius Kiela
1972
V40
3
S-Sportas
2:35:02
12
31
Ramunas Svedas
1968
V40
4
 
2:36:05
13
53
Simonas Narvydas
1983
V
9
SK Mohikanai
2:36:32
14
17
Donatas Mickus
1986
V
10
S-Sportas
2:37:22
15
10
Edvardas Ščerbavičius
1981
V
11
Fortūna
2:38:11
16
43
Andrius Pošiūnas
1988
V
12
SK Gavaitas
2:41:22
17
40
Marcin Szlegier
1975
V
13
Sejny
2:41:53
18
47
Artiom Serdiukov
1996
V
14
SK Favoritas
2:42:08
19
6
Bronislavas Cicėnas
1952
V60
1
LŽSC
2:43:45
20
62
Dainius Mačiulis
1980
V
15
S-Sportas
2:45:19
21
60
Viaceslav Rumiancev
1974
V
16
SK Favoritas
2:46:36
22
58
Vladas Suslavičius
1958
V50
1
SPGV
2:47:21
23
8
Hubert Paszkowski
1974
V
17
GUTZY.EU
2:47:41
24
13
Andrius Leškevičius
1980
V
18
SK Vilimeksas
2:47:47
25
44
Kipras Daugirdas
1996
V
19
SK Vilimeksas
2:47:47
26
2
Valerijus Semionovas
1962
V50
2
Dusetos
2:50:12
27
55
Raimundas Guoga
1965
V40
5
SK Viksvojis
2:50:51
28
21
Petras Milašius
1950
V60
2
Zarasai
2:51:54
29
45
Arūnas Daugirdas
1966
V40
6
SK Vilimeksas
2:52:21
30
38
Igor Balickij
1968
V40
7
Viagino SC
2:52:50
31
36
Mindaugas Dinda
1955
V50
3
Dainava
2:54:08
32
24
Laimonas Čaplikas
1974
V
20
Memphis Grizzlies
2:55:23
33
7
Dominik Skomorowski
1974
V
21
GUTZY.EU
2:58:45
34
20
Alexander Fedotenkov
1959
V50
4
 
2:58:52
35
30
Mindaugas Stulgys
1980
V
22
SK Gavaitis
3:02:46
36
11
Tautvydas Žilinskas
1971
V
23
IOSK Būdakalnis
3:06:53
37
5
Sergej Sokolovskij
1959
V50
5
NOVEL
3:13:13
38
35
Marius Astrauskas
1984
V
24
OSK Sakas
3:14:03
39
64
Igoris Bondorovas
1968
V40
8
Vilniaus policija
3:16:41
40
12
Vytautas Jakštys
1990
V
25
Lėvuo
3:20:19
41
66
Aurelijus Dvelys
1988
V
26
S-Sportas
3:32:10
42
41
Evaldas Jadenkus
1970
V40
9
OK Fortūna
3:32:38
43
73
Vasilijus Ivanovas
1956
V50
6
 
3:42:54
44
72
Mindaugas Strumskis
1963
V40
10
Perkūnas OK
3:49:26
45
22
Arkadij Balakin
1945
V60
3
Novel
3:51:35
46
15
Silvestras Tamutis
1975
V
27
123
3:53:49
47
32
Leonidas Šliavas
1956
V50
7
Kėdainiai
3:54:19
48
27
Saulius Čalkevičius
1985
V
28
 
4:21:25
1
97
Ingrida Ardišauskaitė
1993
M
1
LOSC-Utenos DSC
1:34:33
2
79
Marija Kaznačenko
1993
M
2
Visagino SC
1:35:42
3
90
Gabrielė Leščinskaitė
1996
M
3
SK Vilimeksas
1:35:43
4
87
Kristina Kazlauskaitė
1995
M
4
Viesulas
1:38:29
5
76
Kristina Masevičiūtė
1983
M
5
SK Mohikanai
1:39:28
6
78
Ramunė Arlauskienė
1973
M
6
IOSK Būdakalnis
1:42:17
7
75
Lina Kreivėnaitė
1988
M
7
LSU
1:42:17
8
80
Neda Bukovskytė
1997
M
8
Utenos DSC
1:44:27
9
96
Julija Kaznačenko
1972
M40
1
s/k Snaigė
1:46:30
10
95
Algirda Zaliauskaitė
1994
M
9
SK ,,Gavaitis"
1:52:17
11
93
Ainė Ambrazienė
1972
M40
2
S-Sportas
1:54:10
12
98
Aistė Traubienė
1974
M
10
Fortūna OK
1:57:35
13
88
Jurgita Krinickienė
1981
M
11
 
1:59:03
14
83
Vaiva Laurutytė
1996
M
12
SK Gavaitis
2:01:12
15
85
Vilija Revaitė
1993
M
13
SK Gavaitis
2:02:23
16
99
Asta Januškevičienė
1977
M
14
OK Fortūna
2:02:58
17
92
Jolanta Morozovienė
1969
M40
3
Trakai
2:06:53
18
84
Dovilė Makselytė
1995
M
15
SK Gavaitis
2:09:17
19
89
Viktorija Barinova
1968
M40
4
Visaginas
2:14:36
20
82
Vilma Paškevičienė
1975
M
16
Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras
2:23:42
21
91
Jūratė Kančauskienė
1960
M50
1
 
2:52:00
22
47111
Vilma Narkauskienė
 
M40
5
 
4:04:35
1
56000
Tautvydas Strolia
1995
VMEG
1
IKSC
0:56:58
2
28000
Dmitrij Byckov
1995
VMEG
2
Visagino SC
0:57:33
3
73000
Ruslanas Nikitinas
1991
VMEG
3
Ignalinos KSC
0:58:13
4
8000
Aurimas Bučelis
1976
VMEG
4
SK Vilimeksas
0:59:01
5
124000
Rokas Pukenis
1995
VMEG
5
Viesulas
0:59:48
6
133000
Krzystof Malkinski
1995
VMEG
6
Seinai
0:59:49
7
103000
Linas Banys
1998
VMEG
7
Vėtrungė
1:00:37
8
100000
Vladas Banys
1996
VMEG
8
Vėtrungė
1:01:12
9
125000
Eligijus Strazdas
1995
VMEG
9
Viesulas
1:02:15
10
132000
Pawel Pokutko
1996
VMEG
10
Seinai
1:02:51
11
112000
Adam Mikelevič
1996
VMEG
11
VRSSM
1:02:54
12
54000
Vladislav Finažonok
1996
VMEG
12
IKSC
1:03:24
13
74000
Rokas Vaitkus
1998
VMEG
13
ŠJTC/OSK Sakas
1:03:42
14
119000
Marijan Kačanovski
1957
VMEG
14
VRSSM
1:03:42
15
85000
Daumantas Jurgis Petrovas
1997
VMEG
15
SK Gavaitis-Sietyno SM
1:04:11
16
6111
Nadežda Derendiajeva
1999
MMEG
1
SK „Favoritas“
1:04:20
17
53000
Deividas Kliševičius
1997
VMEG
16
IKSC
1:04:30
18
97000
Bronius Vitkūnas
1965
VMEG
17
Vėtrungė
1:04:33
19
113000
Radoslav Aleksandrov
1996
VMEG
18
VRSSM
1:04:37
20
96000
Vadim Korobov
1997
VMEG
19
Visagino SC
1:04:53
21
60000
Povilas Cicėnas
1996
VMEG
20
Oriens, Panevėžio KKSC
1:05:55
22
122000
Darius Vosylius
1967
VMEG
21
SK Vilimeksas
1:06:04
23
127000
Ąžuolas Bajoravičius
1999
VMEG
22
Viesulas
1:06:18
24
88000
Kotryna Vitkūnaitė
1996
MMEG
2
Vėtrungė
1:06:19
25
20111
Vasilij Derendiajev
1997
VMEG
23
SK „Favoritas“
1:06:19
26
44000
Ignas Gaižiūnas
1994
VMEG
24
Oriens
1:06:36
27
82000
Ignas Ambrazas
1999
VMEG
25
S-Sportas
1:06:48
28
111000
Pranas Mockus
1962
VMEG
26
SK Gavaitis
1:06:52
29
104000
Vygintas Saldukas
1964
VMEG
27
OSK Oriens
1:07:54
30
95000
Arvydas Linkevičius
1994
VMEG
28
Visagino SC
1:08:25
31
52000
Aidas Žigilėjus
1996
VMEG
29
SK Gavaitis
1:08:31
32
123000
Silvija Adomonytė
1997
MMEG
3
Viesulas
1:08:34
33
33000
Rimantas Cicėnas
1962
VMEG
30
OSK Oriens
1:08:47
34
17111
Rolandas Orda
1969
VMEG
31
S-Sportas
1:09:14
35
29000
Daniil Kac
1997
VMEG
32
Visagino SC
1:09:19
36
84000
Svajūnas Pajaujis
1984
VMEG
33
OSK Lėvuo
1:09:25
37
45000
Mykolas Mačiulis
1987
VMEG
34
Rezervai
1:09:44
38
7111
Indrė Kukenė
1984
MMEG
4
FK Pionieriai
1:10:02
39
110000
Robert Sadowski
1967
VMEG
35
Osiris
1:10:34
40
19000
Andžej Jakeliūnas
1983
VMEG
36
Viešojo saugumo tarnyba
1:10:53
41
61000
Vladislav Šatravka
1999
VMEG
37
Visagino SC
1:11:00
42
114000
Hubert Ponsevičius
1996
VMEG
38
VRSSM
1:11:12
43
21000
Dainius Miežys
1964
VMEG
39
SOS vaikų kaimas
1:11:36
44
102000
Saulius Garnelis
1973
VMEG
40
 
1:12:00
45
149000
Eduard Novičenko
1983
VMEG
41
Zarasai
1:12:21
46
99000
Kasparas Šulčys
2000
VMEG
42
Sietyno SM
1:12:26
47
94000
Viktor Čaplinskij
1991
VMEG
43
Visagino SC
1:13:02
48
90000
Jolanta Šulčienė
1973
MMEG
5
Perkūnas OK
1:13:03
49
22000
Andrius Jasiūnas
1979
VMEG
44
OSK Šilas
1:13:15
50
101000
Vilmantas Jakniūnas
1996
VMEG
45
Vėtrungė
1:13:26
51
89000
Rūta Banytė
1997
MMEG
6
Vėtrungė
1:13:27
52
35000
Valentin Kaznačenko
1999
VMEG
46
Visagino SC
1:13:53
53
37111
Alina Tuzikaitė
1998
MMEG
7
Visagino SC
1:13:56
54
2111
Greta Stankevičiūtė
1997
MMEG
8
SK ,,Gavaitis"
1:14:00
55
63000
Tautvydas Valiukas
1960
VMEG
47
 
1:14:15
56
42
Paulius Markovas
1990
VMEG
48
 
1:14:29
57
16000
Žilvinas Rinkevičius
1973
VMEG
49
 
1:14:49
58
28111
Jonas Mačionis
1987
VMEG
50
OSK Takas
1:14:56
59
32111
Darius Kriukas
1972
VMEG
51
OK Perkūnas
1:15:04
60
18000
Georgijus Kozlovas
1968
VMEG
52
SK Viksvojis
1:15:19
61
118000
Romanas Mikelevičius
1964
VMEG
53
Padangių gėlės
1:15:19
62
40111
Donatas Marganavičius
1999
VMEG
54
SK "Viesulas"
1:15:37
63
23000
Henrikas Baranovskis
1966
VMEG
55
SK Vilimeksas
1:16:22
64
29111
Viktoras Lukaševičius
1984
VMEG
56
 
1:16:26
65
130000
Angelika Jodzis
1996
MMEG
9
Seinai
1:16:32
66
24000
Henrikas Vaiciukevičius
1959
VMEG
57
 
1:16:57
67
137000
Kornelija Kolosovaitė
1999
MMEG
10
Utenos DSC
1:17:54
68
31111
Alvydas Varnas
1945
VMEG
58
SK "Mohikanai"
1:18:04
69
20000
Darius Pečiūra
1964
VMEG
59
OSK "Perkūnas
1:18:42
70
46000
Martynas Dobilinskas
1983
VMEG
60
SKIGO.LT
1:18:58
71
5000
Remigijus Arlauskas
1970
VMEG
61
IOSK Būdakalnis
1:19:01
72
140000
Leonas Pūras
1997
VMEG
62
Utenos DSC
1:19:18
73
39000
Alfredas Vaitkus
1952
VMEG
63
BULLS BIKES
1:19:20
74
50000
Ričardas Armonavičius
1976
VMEG
64
F.T.W
1:19:37
75
27111
Linas Poznanskas
1978
VMEG
65
OK Labirintas
1:20:03
76
46111
Kazimieras Milašius
1949
VMEG
66
Lietuvos edukologijos universitetas
1:20:06
77
17000
Saulius Urbanas
1969
VMEG
67
OK "Perkūnas"
1:20:09
78
11000
Lina Jakeliūnienė
1986
MMEG
11
Impuls
1:20:54
79
87000
Julija Plesovskaja
1997
MMEG
12
Visagino SC
1:20:55
80
121000
Julius Dauderis
1982
VMEG
68
Krantas
1:21:00
81
55000
Valerij Gusev
1974
VMEG
69
 
1:21:11
82
107000
Vadim Čižys
1974
VMEG
70
 
1:21:17
83
8111
Judita Traubaitė
2000
MMEG
13
Fortūna OK
1:21:30
84
47000
Roma Puišienė
1976
MMEG
14
IOSK Būdakalnis
1:21:50
85
50111
Vytautas Tutkus
1958
VMEG
71
SK "Viesulas"
1:21:53
86
81000
Tomas Klicner
1969
VMEG
72
S-Sportas
1:22:14
87
33111
Artūras Gapšys
1972
VMEG
73
Judsys
1:22:26
88
51000
Jaunius Bagdonas
1968
VMEG
74
 
1:22:31
89
12000
Miglė Sušinskaitė
1999
MMEG
15
SK Gavaitis-Sietyno SM
1:22:33
90
46
Romas Jasinskas
1944
VMEG
75
Rambynas
1:22:42
91
76000
Ignas Lažinskas
1949
VMEG
76
VSK
1:23:02
92
106000
Sergej Timochin
1967
VMEG
77
 
1:23:18
93
80000
Gediminas Ranonis
1978
VMEG
78
Fortūna
1:24:21
94
10000
Karolina Sakalauskaitė
1998
MMEG
16
SK Gavaitis-Sietyno SM
1:25:25
95
147000
Karolis Mickevičius
1957
VMEG
79
Vaišniūnai
1:26:47
96
36000
Mantas Pocevičius
1980
VMEG
80
 
1:27:08
97
18111
Gediminas Vachteris
1987
VMEG
81
S-Sportas
1:27:14
98
39111
Renata Marganavičiūtė
1997
MMEG
17
SK "Viesulas"
1:27:53
99
86000
Laimonas Rojus
1988
VMEG
82
S-Sportas
1:28:08
100
6000
Stasys Bagvilas
1948
VMEG
83
Stajeris
1:29:18
101
30000
Aleksandr Sorokin
1981
VMEG
84
Olympic
1:30:02
102
72000
Jonas Makūnas
1953
VMEG
85
Rambynas
1:30:03
103
4111
Vytautas Čepliejus
1985
VMEG
86
Individualiai
1:30:12
104
93000
Rimantas Dauderis
1959
VMEG
87
Krantas
1:30:21
105
144000
Saulius Skrebelis
1971
VMEG
88
 
1:30:38
106
1111
Aistė Morkvėnaitė
2001
MMEG
18
Utenos DSC
1:30:46
107
43111
Deivydas Puodžiūnas
1996
VMEG
89
SK "Viesulas"
1:31:18
108
128000
Artūras Česnavičius
1974
VMEG
90
Greitos sraigės
1:31:41
109
41111
Gytis Gelčys
1999
VMEG
91
SK "Viesulas"
1:33:19
110
49000
Gita Malinauskaitė
1998
MMEG
19
IKSC
1:33:29
111
136000
Andrius Šimkus
1972
VMEG
92
Green Team
1:33:55
112
142000
Eduardas Salanginas
1968
VMEG
93
 
1:34:00
113
7000
Deividas Pipiras
1998
VMEG
94
SK "Viesulas"
1:34:06
114
77000
Alfonsas Kančauskas
1958
VMEG
95
 
1:34:42
115
116000
Janas Jacevičius
1964
VMEG
96
 
1:35:00
116
27000
Žilvinas Sušinskas
1969
VMEG
97
Fortūna OK
1:36:50
117
105000
Andžej Radzevič
1986
VMEG
98
Vilniaus Policija
1:37:01
118
78000
Gediminas Veloniškis
1959
VMEG
99
 
1:37:07
119
91000
Vaida Reinartaitė
1975
MMEG
20
OK Fortūna
1:37:51
120
66000
Vaidotas Baužys
1983
VMEG
100
Kašalotai
1:38:04
121
65000
Rasa Ivanauskaitė
1979
MMEG
21
OK Ąžuolas
1:38:37
122
98000
Steponas Vetkinas
1998
VMEG
101
Vėtrungė
1:39:17
123
2000
Dainius Zarauskas
1972
VMEG
102
Umarai SP
1:39:33
124
62000
Anastasija Sapožnikova
1999
MMEG
22
Visagino SC
1:39:54
125
139000
Mindaugas Šliavas
1976
VMEG
103
XPRO
1:40:03
126
16111
Tomas Maroščikas
1980
VMEG
104
Individualiai
1:40:24
127
59000
Jonė Makauskienė
1961
MMEG
23
Stajeris
1:40:56
128
69000
Tomas Eidukevičius
1977
VMEG
105
TEArchitecture.com
1:41:44
129
41000
Vida Bumelytė
1981
MMEG
24
OK Ąžuolas
1:43:15
130
42111
Aidas Puodžiūnas
1998
VMEG
106
SK "Viesulas"
1:44:09
131
134000
Aurelijus Umantas
1968
VMEG
107
 
1:44:34
132
57000
Vilius Kaminskas
1972
VMEG
108
 
1:46:39
133
120000
Arūnas Rutkauskas
1959
VMEG
109
Dviratai
1:47:16
134
135000
Algirdas Striūka
1960
VMEG
110
OK Ąžuolas
1:47:21
135
25111
Žilvinas Kudelis
1969
VMEG
111
OSK Jalle
1:47:32
136
14111
Erikas Petelis
1977
VMEG
112
 
1:48:22
137
40000
Lina Balčiūnaitė
1981
MMEG
25
OSK Takas
1:48:35
138
145000
Vilius Gasiukevičius
1969
VMEG
113
 
1:48:40
139
68000
Vytautas Vaičiulis
1981
VMEG
114
FK Pionieriai
1:49:03
140
79000
Rasius Janukaitis
1976
VMEG
115
BlogamOre
1:49:49
141
15111
Tomas Jasinevičius
1981
VMEG
116
Baltu lokys
1:51:30
142
30111
Juozas Lukaševičius
1953
VMEG
117
 
1:52:18
143
36111
Agnė Amontaitė
1981
MMEG
26
S-Sportas
1:54:12
144
3000
Jonas Jurgaitis
1975
VMEG
118
Santa
1:55:23
145
43000
Vytautas Garalius
1948
VMEG
119
 
1:55:38
146
37000
Justinas Noreika
1988
VMEG
120
dawaj dawaj
1:56:01
147
26111
Audrius Miežys
1962
VMEG
121
Verkiai
1:56:27
148
24111
Mindaugas Kudelis
1989
VMEG
122
OSK Jalle
1:56:47
149
131000
Paulius Stravinskas
1989
VMEG
123
Greitos sraigės
1:59:50
150
70000
Loreta Litvinaitė
1978
MMEG
27
Fortūna
1:59:59
151
48111
Audrius Jurgelevičius
 
VMEG
124
 
2:01:36
152
14000
Diana Laškienė
1971
MMEG
28
 
2:01:39
153
67000
Jonas Špūras
1956
VMEG
125
Santariškės
2:03:51
154
49111
Aivaras Sakalas
1979
VMEG
126
 
2:04:48
155
26000
Rimvydas Aleksejūnas
1984
VMEG
127
 
2:05:17
156
34111
Dovydas Sankauskas
1978
VMEG
128
Lieknėjimo Akademija
2:05:18
157
109000
Linas Liktorius
1986
VMEG
129
dawaj dawaj
2:09:23
158
13000
Kira Jovaišienė
1984
MMEG
29
 
2:11:57
159
92000
Urtė Padaigaitė
1989
MMEG
30
Vilniaus universiteto žygeivių klubas
2:15:29
160
12111
Roma Baleišienė
1956
MMEG
31
Devyni
2:20:02
161
22111
Mantas Kukenys
1982
VMEG
130
FK Pionieriai
2:22:19
162
83000
Domantas Stankus
1994
VMEG
131
 
2:27:58
163
71000
Ingrida Stankutė
1988
MMEG
32
 
2:28:29
164
28
Skaistė Velaitytė
1979
MMEG
33
BlogamOre
2:38:15
165
25000
Indrė Razvanovičiūtė
1985
MMEG
34
Montis Magis
2:40:08
166
10111
Andrius Petrauskas
1975
VMEG
132
 
2:50:24
167
45111
Alla Gariunova
1977
MMEG
35
 
2:50:57
168
44111
Denis Dubinin
1976
VMEG
133
 
2:51:50
169
35111
Lina Smaidrytė
1984
MMEG
36
Lieknėjimo Akademija
3:00:17
170
34000
Marija Členova
1979
MMEG
37
 
3:02:16
171
1000
Algirdas Sekonas
1950
VMEG
134
 
3:03:06
172
11111
Daiva Petelienė
1980
MMEG
38
 
3:04:43
173
9111
Laima Miežienė
1963
MMEG
39
Verkiai
3:17:22
Pilni galutiniai rezultatai su tarpiniais laikais patalpinti slidinėjimo renginių kalendoriuje
Nuotraukas iš SKIGO Maratono rasite čia bei Facebook: http://www.facebook.com/events/125668900948920/