skigo

Produktai

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis
Prekių: 0 vnt.

Baidarių nuoma aktyviems žmonėms


Baidarių žygiai ištisus metus  www.baidariuslenis.lt
 

Naujienlaiškių užsakymas

El. paštas
Kokia yra antroji raidė žodyje image

Nemokamų slidinėjimo treniruočių ciklas baigtas. Kas toliau?


Su paskutinėmis vasario dienomis baigėsi ne tik kalendorinė žiema, bet ir šio sezono nemokamų pirmadieninių slidinėjimo treniruočių ciklas. Treniruotėse ant sniego susitiksime jau sekantį sezoną.
Tiesa, pats slidinėjimo sezonas Lietuvoje dar nesibaigė. Ignalinoje vis dar slidinėjimui sąlygos geros (dirbtinio sniego trasoje), o ateinantį savaitgalį vyks Lietuvos lygumų slidinėjimo čempionatas klasikinėse distancijose - komandinis sprintas ir 5-10 km. distancija. Nuostatai pasirodys artimiausiu metu (sekite kalendorių). Nuostatai
Kaip ir ankstesniais metais, pirmadienines slidinėjimo treniruotes šiltuoju metų laiku pakeis nemokamos riedslidžių treniruotės. Jos turėtų startuoti kartu su pasiruošimo naujam sezonui pradžia - gegužės pabaigoje ar birželio pradžioje.
Dar viena naujiena, aktuali norintiems tobulėti greičiau, - individualios treniruotės. Pageidaujantys nuosekliai ruoštis žiemos sezonui, ateinantį sezoną turės galimybę užsisakyti kryptingus privačių treniruočių ciklus, ar net ruoštis sezonui pagal iš anksto sudarytą treniruočių planą.